Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szoktátok nézegetni néha-né...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok nézegetni néha-néha az exe (i) tek facebookját évek elteltével is?

Figyelt kérdés
Női véleményekre vagyok kíváncsi leginkább.
2018. jan. 31. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna, örülök, hogy nincsenek az életemben.

24N

2018. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindet tiltottam, töröltem szerencsére.
2018. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem, Az egyik exemnek nem volt facebookja, amikor szakítottunk, azóta se kerestem rá, hogy lett-e. A másik exem pedig enyhén szólva sem fogadta civilizáltan a szakítást, akkor letiltottam, azóta is úgy maradt. Frissen szakítás után amúgy se nézegetném, van annyi önuralmam, hogy ne tépkedjem fel a sebeim, ha nem muszáj, később, miután továbbléptem, pedig egyszerűen nem érdekelnek.
2018. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mindent töröltem velük kapcsolatban...
2018. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Egyet töröltem és azóta se keretsem rá, a másik 2 ex ismerősöm maradt de beállítottam, hogy ne mutassa mit tesznek ki facebookra, direktbe meg nem nézek rá az adatlapjukra.
2018. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

én igen, és nem azért, mert hiányoznak, vagy ilyesmi. Csak kíváncsiság.

Nem tiltottuk egymást, az egy gyerekes és hülye szokás szerintem.

(30/N)

2018. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Sose bírtam megállni, hogy ne nézegessem. :S
2018. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, letiltottak, az egyik azért, mert dedós, annak ellenére, hogy nagykorú, a másik meg azért, mert az utánam következő barátnője túl féltékeny típus. Rajtam egyébként nem múlt volna, hogy jóban maradjunk, annak ellenére, hogy az első még szemét is volt. Nem kezdeném újra vele, de attól még nem kell haragban lenni. Több exem nem volt.
2018. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!