Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bnőm bemutatott 5 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőm bemutatott 5 hónap után a szüleinek, egy héttel utána pedig szakított velem. Azt mondta nem érzi hogy ez működne mert nem passzolunk. Eltelt pár hónap, s most már beszélget velem és találkozni is akar. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonló cipőben? Ő 23 én 29.

2018. febr. 4. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan nem tetszettél a szüleinek.
2018. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifogtál egy tipikusan oylan 20-as évei elején járó fiatal lányt-nőt, aki ő maga se tudja, mit akar...

Beszélhetsz vele, de ha sok változást nem találsz benne, szerintem találj egy kicsit komolyabb és tudatosabb lányt magad mellé. Vagy, ahogy érzed, érted. ezt nem lehet így megmondani, csettintésre.

2018. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,van hasonló, bár engem 1 hét után mutatott be, és minden héten ilyen olyan okokkal szakítani akart, 3 héttel utána mint utóbb kiderült véglegesen is szakított, mikor újra összejött az exével, és mindkettőnkkel kavart (persze ez csak utólag derült ki). Mostanában meg írogat, és elmondta hogy szeret, de az exét is, és amikor párhuzamosan kavart velünk, azon vacillált hogy kit válasszon, és az exét választotta, akiről ilyesmiket mond "egy f***" "pesztrálni kell" és 2 naponta mondja hogy összevesztek, nem beszélnek. Néha azt is mondja, hogy időnként szexelhetnénk, néha meg hogy most szerelmes a másikba (bemutatás környékén napi 10 szeretleket én is kaptam tőle, szóval tudom milyen tartós :D ).

A lány nagyon szép, így nem szenved pasihiányban, a nárcisztikussága (pszichopátiás jellemzőkkel megspékelve) ellenére sem, csak hosszú távon sernki mellett se tud megmaradni, meg bántalmazó pasikat fog ki néha, stb.

Ő 27

2018. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél az a tipikus lúzer, akit bármikor előrángathat vagy eldobhat kedve szerint. Keress egy normális nőt.
2018. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szülei nem kedveltek?
2018. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, megismertek a barátom szülei 3hónap után, és egyből szakított velem. Fél év múlva újra összejöttünk, 3 évet voltunk együtt, majd anyagi gondok miatt haza kellett költöznie a szülőkhöz. 2hetet volt otthon , és szakított velem. Azt mondta otthon sokat beszélt másokkal rólunk, és rájött nem illünk össze. :D Ha egyszer elhagyott a családja miatt én nem adnék neki új esélyt, a saját hibámból tanulva.
2018. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt egy exem, aki részben a családja miatt szakított velem (másrészt nem tudott bennem bízni, pedig sose ba$ztam át, sőt, túl őszinte voltam a múltbeli dolgaimmal, amin nem tudott túllépni...)

Szülei nem éltek már, csak később mondta, hogy amúgy a testvérei meg a nagyanyja ezt mondták meg azt mondták, meg a munkatársai, a haverjai is azt mondták, hogy ilyen meg olyan vagyok...

Nekem 2 év telt el majdnem, mire akart találkozni velem újra, azóta mondjuk bőven túl voltam rajta (meg még 1 kapcsolaton), de benne lettem volna, csak valamiért mégse jött össze a találkozó... Utána meg lett kapcsolatom.

2018. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!