Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 4 hónap után várom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után várom, hogy elvegyen. Valaki hasonló szituban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A szívem mélyén én is, de tudom, hogy korai lenne még... Inkább élvezem a közös pillanatokat!
2011. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

8 hónap múlva meg a válást fogod várni.

Hova ez a rohanás? Én is tudtam első pillanatban, hogy a férjem az igazi, de azért erről meg is győződtünk, mielőtt összeházasodtunk volna.

2011. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy, hogy ilyen sürgős lenne 4 hónap után beleugrani egy házasságba? Összeköltöztetek már? Mennyit tudsz róla? A családjáról? És ő rólad? Ez nagyon hamar van. Persze ez a te döntésed, de azért gondold meg. Én 5. éve leszek együtt a párommal, beszélünk a közös jövőnkről, de még korainak tartjuk a házasságot.
2011. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Én is így vagyok, nagyon remélem, hogy nyáron tartunk egy eljegyést. Tudom, hogy benne lenne mert nagyon imád, de szerintem azt hiszi, hogy szerintem még korai, ezért nem is hozza szóba, én meg mégis hogy hoznám? 4 hónapja vagyunk mi is együtt, biztosan tudjuk mindketten, hogy együttmaradunk, erről többször is volt már szó, de a hivatalos dolgok még várnak...
2011. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is vártam. Na nem 4 hónap után. Először talán 2 év után éreztem, hogy szeretném ha elvenne, de úgy voltam vele nem kell sietni. Aztán vártam 3 év után is, egyszer csak eljegyzett, de azóta is várok. Vártam a 4. évben, az 5. évben. Már nem várom. Már a gyűrűt sem hordom.

Nekem teljesen megfelelt volna az élettársi kapcsolat, nem vágytam volna házasságra. De annyira szépen mondta, nem is egyszer, hogy minden álma, hogy a felesége legyek és babánk legyen. Megszerettem én is a gondolatot, elkezdtem én is tervezgetni. És vártam... és vártam... már így a 6. évben nem várok. Most is mondogatja, hogy a nyáron esküszünk és milyen szép nap lesz stb. De én már azt mondom, hogy nem szeretnék hozzá menni. Tavaly nyáron is esküdni akart, előtte lévőn is. Mitől más ez a nyár?

2011. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Volt egy majdnem 7 éves kapcsolatom ezt megelőzően eljegyzéssel együtt, a gyűrűt nem nagyon hordtam és ott nem vágytam házasságra.

1 hónap után költöztünk össze.

2011. márc. 24. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor élvezd az életet. A papírral ráértek foglalkozni. Vagy azt hiszed akkor jobban fog szeretni? Finomabb lesz a csókja? Biztosra veheted akkor hogy mindig veled marad? Egyik sem!!! Akkor, hová rohansz. Fiatal vagy, ez biztos. Ha több mindent megéltél volna, nem sietnél egy papírért ennyire, pláne hogy fogalmad sincs, milyen lesz a kedves, mikor enyhül a tűz. Persze te életed, te tudod, de én ezt buta dolognak tartom. 5 éve élet nagyon jó párkapcsolatban, de nem szándékozom soha férjhez menni. Volt már papíros házasságom, és elhiheted, nem azon múlik. 37/nő
2011. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
4 hónap után? hiszen mág csak most vagytok abban a fázisban amikor minden szép és jó , szerelmesek vagytok nagyon nem is igazán látjátok a másik igazi énjét. várjatok még 1 évet.
2011. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4 hónap? :)

Nekem 4 év együttélés után kérte meg a kezem! Soha nem vártam vagy célozgattam rá, és ez volt a jó.


Összecsiszolódtunk, úgy gondoltuk, hogy okés tudunk együtt élni és együtt is akarunk élni.


Az anyósom volt ilyen kapkodó :) 3 hónap járás után férjhez ment, 4 éves házassági évfordulójukra kimondták a válást...ott maradt 2 picivel. S hány ilyen van még akit ismerek.


Nem kell kapkodni. Előbb meg kell ismerni a másikat, hogy a hétköznapokban a rózsaszín fellegek elmúltával is valóban képesek vagytok egymást tisztelni és szeretni.

2011. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

okéé, én meg sem merek szólalni, hogy most leszünk három hónaposak, de minden kész van már 90%-ban, amit meg lehet tervezni az esküvőre... :) ÉS hihetetlen, de ő is tervezget folyamatosan, és tárja elém az ötleket...


márcsak azt várjuk, hogy egy év múlva hazahúzzak külhonból :)

2011. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!