Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért segít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért segít a csajom?

Figyelt kérdés
Pl eljőtt értem Miskolcra mert nem tudtam haza menni? Elütött egy autó nem tudtam dolgozni ki segített anyagilag? Azt mondta hogy gyűlöl, látni se akar akkor mire véljem hogy segít?Ő sosem hívott fel csak én hogy tudna-e segíteni és nem azért mert tényleg fontos lett volna csak hogy mit reagál. Mert igazából miattam szakítottunk 2 hónapja mert állandóan szívtam a vérét. Mégis nem tudok miért segit?azt mondta sajnál de nem tudom elhinni hogy csak sajnálatból húzna ki a sz..rból. Mit tegyek? Ne keressem 2 hétig még és próbáljak meg vele beszélni?

2018. febr. 8. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért keres, mert ember, mert egy normális ember. Ne láss bele többet.
2018. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, bármilyen megdöbbentő, bármennyire hihetetlen, vannak normális, egészséges lelkületű emberek. Ők anélkül is segítenek, hogy ahhoz valami önérdekük fűződne. Még egyszer mondom: ez a normális!
2018. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha én szakítottam volna vele nem biztos hogy felvenném vele a kapcsolatot.
2018. febr. 8. 08:11
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

"De ha én szakítottam volna vele nem biztos hogy felvenném vele a kapcsolatot."


Igen, ez a különbség kettőtök között emberileg. Érthető ios, hogy szakított veled.

2018. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most nem mondom hogy nem venném fel a telefont neki de nem 1 hónap után. Csak mikor már úgy érzem le nyugodtam és nem zaklat fel a jelenléte
2018. febr. 8. 08:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Neki nagyobb az önbecsülése, neked meg kicsi.

Ennyi a viselkedés háttere.


Másrészt meg a szakítás állítólag pont, hogy akkor fordulhat át ilyen haraggá utána egy ideig, ha még vannak mélyebb érzéseid a másik felé.

Ha már nincsenek, belátod, hogy ez nem működik és szépen elváltok, békében. Egy szakítás nem mindig azért van ám, mert rossze mber a másik. Lehet jó ember a másik, és nem is szükséges ám a döntést ilyen okkal alátámasztani, hoyg ezzel igazold magad, hogy a másik rossz meg szemét stb. Van, hogy egyszerűen csak nem működött, nem rossz ember a másik, csak nem megy úgy, ahogy kellene.

2018. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nagyon sokáig működött. Tudom voltak problémák amit valahogy sosem beszéltünk meg de ő meg a legvégén szakított pedig én valóban szeretem.
2018. febr. 8. 08:45
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szakítás után mit kell próbálgatni, hogy mit reagál? Hülye tyúk.
2018. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokáig működött.. Tudod van, aki 14 év után válik pl. Nyilván az is sokáig működött. Aztán meg hagyták elszaródni, van csak egyszerűen nem volt már benne semmi, csak a megszokás, ilyen is van.


A probémáknak meg nem megoldása sehol a szőnyeg alá seprés, mert attól az még probléma. Inkább tanulj belőle, hogy elgközelebb már ne engedd eddig fajulni a problémákat.


Egyébként meg bocs, de elég gyerekes felfogásod van. Miért kellene utálkoznia veled szemben a csajnak? Segítséget kértél,segített, mert pl sajnált, vagy a lelkiismerete így érezte heylesnek.

ÉS akkor msot neked miért is jobb? Mert nem tudod megutálni még így sem?

Nőjj fel..

2018. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert rendes ember. Eleve miért zaklatod? Miért őt kéred meg, hogy segítsen. Ne szívd a vérét még most is.
2018. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!