Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár napja szakítottunk barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakítottunk barátommal, tegnap megismert egy új csajt. Ma már csapatostol mennek a csajjal olyan helyekre, ahova volt barátom velem tervezett menni. Mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval ma már barátom, az új csaj, és barátom haverja + annak barátnője, vagy pedig a csaj barátnője + annak barátja mennek el olyan helyekre, ahova még barátom velem tervezett nemrég elmenni, de odáig már nem jutottunk el..

Az a kérdés mért csinálja ezt?

Törölt az ismerősei közül azóta, de meg van jelölve nyilvános posztokba, és a többiek is raknak ki képeket szóval onnan tudom.

Szakítás az én viselkedésem (veszekedések) miatt volt teljesen jogosan, csajt valóban tegnap ismerte meg ezt biztosan tudom.

Mire jó ez neki, ha tudom ha nem, hogy direkt olyan dolgokat csinál amiket velem tervezett?

Azon nem lepődök meg, hogy már most más iránt érdeklődik, mert volt barátnőjénél is ezt csinálta. Sőt ha csak össze vesztek akkor is másnap már más csajjal kocsikázgatott (pedig az ő kapcsolatuk még komolyabb is volt mint a miénk).



2018. febr. 11. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel el akart menni oda, ezért elment. Ha ennyire nem mély érzésű, akkor nem számít neki, kivel megy.
2018. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod milyen baromi nehéz értelmes programokat csinálni?


Kihazsnálja, hogy volt pár jó ötlete

2018. febr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Továbblépett ennyi... Lezárta a veled való kapcsolatot végleg. Azt csinál amit akar hagyd békén.
2018. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szakítás az én viselkedésem (veszekedések) miatt volt teljesen jogosan" - értem. Még most, hogy vége is veszekednél vele.
2018. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított a te veszekedésed miatt, akkor valószínűleg mire kimondta hogy vége, nem érzett már semmit. Akkor pedig ezek a programötletek csak programok, az ő fejében nincsen érzelmi töltetük, nem kötődnek hozzád.

Ez olyan mint amikor nem mész soha többet a kedvenc bárodba mert ott randiztál az exeddel, marhaság. Ezek csak helyek, programok, felesleges ekkora jelentőséggel felruházni.

Nem miattad csinálja azokat a dolgokat, hanem mert eleve azokat akarta mostanában csinálni.

2018. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!