Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de nem akar elköltözni, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2 éve lakunk ebben az albérletben, a kauciót és az összes bérleti díjat és rezsit én fizettem (tudom hogy nem kellett volna, de ez van) ennek ellenére azt mondja hogy nem költözik el. Tudok valamit tenni (azon kívül hogy összepakolom és kiteszem a cuccait) vagy nekem kell költözni?
2018. jan. 9. 22:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
25/N
2018. jan. 9. 22:42
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

"tudom hogy nem kellett volna, de ez van"


Ez jó szöveg a felelősség hárítására, feljegyzem

2018. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Máshogy nem tudnám kidobni én sem.
2018. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik albérletet, ezt mondd fel!
2018. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Hajigáld ki a cuccait sorban, egymás után az ablakon, jó látványosan, nagy kiabálás közepette, mint ahogy az amerikai szakítós videóklipekben szokták :D
2018. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Mikor jön a főbérlő a pénzért csak a felét adod oda ami rád esik. A többiért irányítsd az exedhez.
2018. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar elköltözni, és tényleg mimdent magadban előröl ujra akarsz kezdeni akkor szerintem hagyd a régi dolgokat és költözz el onnan, és a mostani albérletet meg fizesse ő magaban, ezzel ne foglalkozz.
2018. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ráküldöd a rendőrséget, vagy kivereted apáddal. Unokanővérem így szívta meg és ment tönkre az élete. Te ne kerülj ebbe a helyzetbe.


Sajnos elég erős a gyanúm, h egy érdekpasival/ hímringyóval jöttél össze.

2018. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha vagy olyan erös, hogy csomot köss a lábára akkor majd elmenekül. Ha nem, akkor te.
2018. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A tulajjal beszélj, hogy felmondják az albit, visszakapod a kauciót. Abból ki tudsz venni új albit. Kisebb is elég lesz. ;)

Mikor az exed nincs otthon, haverok segítségével gyorsan átköltözöl.

2018. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!