Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kivel szakított a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel szakított a párja mostanában? Ti mit fogtok egyedül csinálni Valentin napon? Hogy szoktátok ilyenkor érezni magatokat?

Figyelt kérdés
Velem hétvégén szakítottak. Előző héten még együtt terveztük mit fogunk csinálni valentin napon. Felfoghatatlan... :(

2018. febr. 13. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy hónapja szakítottunk. A Valentin nap mindig is hidegen hagyott, egy ugyanolyan nap, mint az összes többi. Szerelmesként semmi jelentősége nincs, mikor kapcsolatban vagyok, mindennap szeretem a páromat és ezt kimutatom, nem kell ehhez egy külön nap. Egyedülállóként pedig aztán még annyi jelentősége sincs.

N

2018. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk, hogy mostanában. De mivel sem karácsonykor,sem a névnapomon nem írt, nem is gondolt rám, sőt utána még meg is alázott nagyon durván amikor csak segíteni akartam neki és beszélgettünk, így azt hiszem a valntin nap sem fog már megérinteni. Valahol rossz, de nem rosszabb mint a karácsony. Igazából nem nagyon foglalkozom vele. Nem ez a nap számítana, hanem az hogy lenne valaki akinek fontos vagyok.
2018. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a Valentin nap egy baromság, soha nem érdekelt, még anno egy csaj viszont pont erre a napra időzítette, hogy összejöjjön velem és kaptam tőle egy szívecskés levelet egy hosszú írással. Nos, akkor össze is jöttem vele. Nekem ennyi ez a nap és semmi több, hogy pont akkor jöttünk össze. Amúgy soha nem ezt ünnepeltük, hanem, hogy 1 illetve 2 éves lett a kapcsolatunk ezen a napon :)
2018. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki szereti a párját, az nem csak holnap fogja szeretni, hanem az év minden napján. Számomra nem létezik Valentín nap. Ez is egy kapitalista ünnep, amit az amerikaiak találtak ki, hogy még jobban megpörgessék a fogyasztói társadalmat.
2018. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Aki nem lúzer az a holnapi napot nem egyedül tölti. Ennyi.
2018. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
#5. Hülye. Lúzer az öreganyád nagyláb bünyke. :) Ez csak egy nap, másnap ki tudja mi van. Ostoba. :)
2018. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

régóta voltak gondjaink, a febr. 14 előtti napokon is külön voltunk, aznapra mentem vissza, hogy együtt töltsük, mert volt megbeszélve program. tegnap szakított, szerintem ez most tartós lesz. :(

25n

2018. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!