Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda férfiak! Hogy viselitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiak! Hogy viselitek, hogy holnap a Valentin napot is egyedül kell eltöltsétek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 14:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Örülök neki, nagy hülyeség ez a nap. Röhögni fogok majd a felszínes párokon akik nagy feneket kerekítenek ennek, közben meg azt se tudják mi az a szerelem.
2016. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam kifejezetten rondának, ettől függetlenül hülyeség ez az egész szerintem, engem sose hozott lázba a valentinosdi, és soha nem is fog.
2016. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom h ronda vagyok-e vagy sem...

De nincs barátnőm szóval ronda vagyok....

megyek pár 100km-t és meg is van a lelki békém :D

2016. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem jelent számomra semmit ez az idióta marketing ünnep. Emiatt egy csöppet sem érzem magam magányosabban, mint az év többi napján. Szánom azokat, akik csak ilyenkor képesek szeretni a párjukat.
2016. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem is tudtam, hogy holnap Valentin nap, eszembe se jutott :) Hogy viselem? Ugyanúgy, mint a többi napot, teszek rá, hogy Szarentin nap lesz, megnézek valami filmet, főzök valamit, stb.
2016. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miből gondolod, hogy csak valentin nap rossz a szingliknek. Más nap nem hiányozhat társ? Nekem bármelyik nap ha rám jön akár március 14. vagy augusztus 24. vagy bármikor, hogy nem lehet nőm, akkor is rossz.

De valentin nap épp jó ok arra, hogy akinek van még akarata és nem fásult bele a magányba, hogy egy lánynál bepróbálkozzon egy virággal vagy egy kis ajándékkal.

2016. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Én szépnek mondott nőként is egyedül töltöm.. na és? :D Megyek edzeni, szaunázni, szolizni.. kényeztetem magam egy kicsit, ennyi jár, nem? ;)


23N

2016. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%
#7: Csak ennyi? ;) Ne mondd, hogy nem hívnak meg egy gyertyafényes vacsorára. A többibe meg bele sem merek gondolni. :)
2016. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből gondolod, hogy csak valentin nap rossz a szingliknek. Más nap nem hiányozhat társ? Nekem bármelyik nap ha rám jön akár március 14. vagy augusztus 24. vagy bármikor, hogy nem lehet nőm, akkor is rossz.

De valentin nap épp jó ok arra, hogy akinek van még akarata és nem fásult bele a magányba, hogy egy lánynál bepróbálkozzon egy virággal vagy egy kis ajándékkal.

2016. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Valentin napon is van sör, működik az xbox, gondolom a cukrászda is nyitva lesz. Hol itt a probléma? :)
2016. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!