Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinálok rosszul nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul nem lehet engem szeretni?

Figyelt kérdés
Ugy érzem tul odadó férfi vagyok és ezt álltalában kihasználják.Tavaly nagyon szerelmes lettem egy lányba még nem éreztem enyire erös vonzalmat senki iránt.Mindig ágyba vittem neki a reggelit főztem neki mert imádok fözni.Rengeteg séta turázás imádtam vele lenni de ugy éreztem ö is velem.Rengetegszer mondta nekem hogy nagyon szeret és isteni velem a szex.De aztán jött a pofára esés hogy már nem szeret szakítottunk.Rá egy hétre már mással volt.Én még nem birtam feldolgozni hogy elhagyott és ilyen könyen mással van.Nem értem mindendt probáltam megadni neki amit tudtam de nem volt elég.Legalább mondta volna a szemembe hogy vége de telefonon szakított velem.Ennél többet nem tudtam nyujtani neki és ezért érzem ugy hogy engem nem lehet szeretni.Most kicsit hazavágta az önbecsülésem.
2018. febr. 16. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szereti a túlzott romantikát. Lehet hogy számára sok voltál ezzel a viselkedéseddel.

Őt hagytad érvényesülni? Vagy csak kinyaltad a s..ggét?

2018. febr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Lehet minden jó volt csak az ágyba nem teljesítettél jól és ezt nem akarta személyesen a képedbe mondani így ilyen olyan okokra hivatkozva szakított veled.
2018. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, csak én nő vagyok. A tanulság az, hogy önzetlenül csak addig adj, amíg látod, hogy ez kölcsönös. Ha mindig csak te teszel a kapcsolatért, a másik elkényelmesedik, mert tudja, hogy te kiszolgálod.


Biztos vagyok benne hogy lehet téged szeretni, legközelebb figyelj a mértékre és ne válts át önként cselédbe.

2018. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elkezdenél összeesküvés elméleteket gyártani, és a sok 40 éves begyepesedett ember véleményére adni, addig gondold át az egész kapcsolatot. Ez most neked a gyász időszaka. Sajnos ezen is túl kell esnünk.


Valakinek a szakítás olxan, mint egy délutáni elfoglaltság, több ideje tartó, komolyabb kapcsolat esetében ez mindkét félnek fájdalmas, kivéve ha az egyik fél szociopata vagy egy narcisztikus jellem, mert ezeknek az embereknek nincsenek érzéseik, vagy vannak, de csak és kizárólag magukkal kapcsolatban.


A másik felek általában az empaták, nekik nehéz a szakítás, egyfajta lelki és szinte már testi, fizikai fájdalmat éreznek, ha elhagyják vagy becsapják őket.


Valószínűleg te az utóbbi vagy. Ezzel nincs gond! Ne érezd magad gyengének vagy "szukának" vagy bármi egyébnek, amit ilyenkor a "nagy macsók" mondani szoktak. A legtöbb férfi empata, csak nem valjják be, hanem a négy fal között, csendben gyászolnak.


A legjobb dolog amit tehetsz:


1. Szomorkodj! cSINÁLD! Komolyan! A legjobb iylenkor, mikor nem temeti el magában az ember a bánatát, hanem saját maga miatt megteszi ezt. Viszont a gyász időszaka ne tartson 3-4 hónapnál tovább, mert utána bizony már szakember segítségére van szükséged, ha ugyan olyan nehezen viseled 4 hónap után is, mint előtte.


2. Fogadd el magadat! Micsoda közhely! De tényleg igaz! Te ilyen vagy, te a reggelit ágyba viszed, masszírozod, főzöl, mosol, takarítasz. Egy főnyeremény vagy! Aki ezt nem értékeli, vagy másra vágyik, annak ott az ajtó! Ne változz meg azért, mert valakinek ez éppen nem tetszett.


3. Érzed jól magad! Tudom, nehéz ebben az időszakban főleg, mert nem volt veled Fair a csaj, de ha elfoglalod a gondolataidat valamivel, azzal sokkal jobb lesz. Bulizz, keress új hobby-t, sportolj, gyere fel gyakorira ( én sokszor itt beszéltem ki magamból a problémáimat) és osszd meg velünk tapasztalataidat!


Fontos, hogy maradj meg olyannak amilyen vagy. A csalódás vátloztatni fog, ahogyan az élet is, de ha valakinek ilyen nagy a szíve, mint a tiéd, az nem fog összemenni! :)


Legyen csodálatos és boldog életed!

2018. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Írj ennek a csajnak aki az alábbi kérdést posztolta. Egy darabig működhet

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csináltál semmit rosszul. Taktikázni sem kellene a következő kapcsolatnál, csak csinálj mindent úgy ahogy jól esik.

Egyszerűen nem ő volt a megfelelő neked, ez van hogy hamarabb kiderül, van hogy később, ennyi az egész.

2018. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!