Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet valakit ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit ennyire szeretni?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapig voltunk együtt.Igazából már a 4.hónap után érezhettem volna,hogy nem olyan mint régen.De annyira szerettem hogy nem foglalkoztam vele.Aztán az 5.hónap után kitalálta egyik pillanatról a másikra hogy ö szakitani akar. Szakítottunk. Másnap felhívott h újra akarja kezdeni,belementem. 1hétre rá megint szakított. Aztán egy hét múlva megint összejöttünk azthittem minden jobb lesz.Teljesen másképp viselkedett mint az első újrakezdésnél.. sokkal szerelmesebbnek láttam és tovább is tartott.Másfél hónapig tartott... aztán egyik barátnőm észrevette hogy fentvan egy társkereső oldalon egyedülállóként... miközbe velem volt együtt azonnal kidobtam... rá két hétre már másik lánnyal láttam

Nagyon haragszom rá ugyanakkor nagyon nagyon szeretem még mindig és úgy érzem nem tudnék másba beleszeretni aki nem ő.Pedig nála szinte mindenki jobban bánna velem.



2017. okt. 23. 17:57
 1/4 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Sajnos az érzelmek nem szűnnek meg egy pillanat alatt.. Viszont te járnál a legjobban, hogyha olyan párt keresnél aki szeret téged és tisztel, a volt barátod meg elfelejtenéd.
2017. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mamámnak adok igazat, miszerint, első körben az a fontos, hogy a másik szeressen nagyon.
2017. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyes kerdes az lett volna:


Hogy lehettem ilyen ostoba??

2017. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon haragszom rá ugyanakkor nagyon nagyon szeretem még mindig és úgy érzem nem tudnék másba beleszeretni"


Ha ilyen gyerekes a felfogasod ird ki a kerdest a Tini kategoriaba is.

2017. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!