Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnék tovább lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék tovább lépni?

Figyelt kérdés
Az elméletet ismerem, de valahogy nem mindig sikerül alkalmazni. Tudom, hogy pozitív emberekkel vegyem körül magam, adjam ki magamból, de ez sajnos nem megy. 3,5 évig jártunk, már egyszer újrakezdtük 1,5 év után és most megint nem ment sajnos. Ez az én hibám is volt, sajnos az utóbbi 2 hónapom elég szar volt, befordultam, nem törődtem vele annyit, amennyit kellett volna, plusz rengeteg teher nehezedett rám, ami ugyancsak nem könnyítette a dolgomat. Ugyan nem haragban váltunk el, de hirtelen történt és nem adott lehetőséget egy személyes találkozóra, ahol megbeszélhettük volna, talán kiadhattam volna magamból a történteket, mi is történt velem az elmúlt időben, ami kiváltotta ezt a helyzetet. Szóval ez a teher azóta is bennem van, sajnos nincs olyan barátom, akinek kiönthetném az egész történetet, plusz nem is akarom ezzel terhelni az embereket. 1 hónapja szakítottunk kb, azóta ráírtam kétszer, kértem személyes találkozót is, küldtem virágot, az eredmény csak egy letiltás lett. Még ha nem is kezdenénk újra, akkor is jólesne egy beszélgetés vele, azóta vannak napok, amik jobbak, próbálok sportolni, de nagyon gyakran elkap a sötétség és akkor nem ereszt napokig és még mindig Szeretem. Mit tudok tenni?

2018. febr. 16. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő továbblépett, az is lehet, hogy van valakije (a jelek legalábbis ezt mutatják). Fel a fejjel, ez a hajó elúszott.
2018. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon meglepődnék, hogy ha egy új kapcsolatba menekült volna, szerintem besokallt, de tudom, hogy ez a hajó már elúszott.
2018. febr. 16. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd le egy lapra azt, és úgy, ahogy te mondanád neki, ha személyesen találkoznátok.
2018. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

A probléma ott van, hogy maradt benned egy csomó kérdés amit nem tudtál még lezárni és emiatt hibáztatod az exedet hogy nem segített neked ebben. Megértem a gondolkodásodat, de fel kell hívnom a figyelmedet arra, hogy ő szakított Veled, vagyis továbbiakban nem szándékozik veled többet kommunikálni, nem tartoztok egymásnak már semmivel, eleresztette a kezed. Bármennyire is szeretted volna a végletekig kibeszélni a történteket és magyarázatokat keresni, az Exed erre már nem volt hajlandó és neked ezt el kell fogadnod. Ha mindenképpen szükséged van arra, hogy valakivel kibeszéljed a történteket a könnyebb lezárás miatt, akkor szakmai segítséget kell kérni.

Megjegyzem, hogy közel sem biztos, hogy a kapcsolat tönkremenetele az elmúlt időszaknak volt köszönhető ami szerinted "elég szar volt", nem szerencsés ha utólag próbáljuk megmagyarázni a történteket, szerencsésebb becsukni a könyvet és minél hamarabb tovább lépni.

Amíg nincs más partner az életedben addig borítékolható hogy folyamatosan a régi emlékeidbe fogsz kapaszkodni,bezárkózol és a magányban még mélyebbre süllyedsz, ez a legrosszabb amit tehetsz!!! Minél előbb menjél emberek közé,mert elterelik a figyelmedet magadról és nem a múltban fogsz vergődni. Kezdjél el társas táncolni, egy csomó Nőt megismerhetsz, lehet hogy még élvezni is fogod.

2018. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem hibáztatom őt, csak szerettem volna elmondani számára ezeket a dolgokat, de tisztában vagyok vele, hogy ő elengedte a kezem és próbál tovább lépni. Tudom, hogy nem szerencsés a hiba okát kutatni, de ilyen emlékeim vannak, hogy tavaly novemberben kezdődött ez a hullámvölgy számunkra, amiből nem sikerült kimászni. Köszönöm a tanácsot a táncról, megnézem milyen lehetőségek vannak itt a környéken, de addig is tényleg próbálom elterelni a gondolataimat, futok/biciklizek, sorozatot nézek, napközben munka, az sokat segít. De szakemberhez nem szeretnék menni.
2018. febr. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!