Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Magányosan egyedül úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosan egyedül úgy, hogy nem kellek a kutyának sem nehezebb tovább lépni az exemen? 4éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Már 4hónap telt el de semmi ugyan olyan rossz minden ő nem foglalkozik velem boldog nélkülem ami nekem persze fáj...sokat gondolok rá..vele kelek vele fekszek néha vele is állmodom ő meg semmi tapasztalat kinek hogy sikerült mennyi idő? nagyon elegem van már ebből 21F

2017. dec. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem majd másfél év kellett hozzá. 4 évig voltunk együtt, 3 évig együtt is éltünk.

Egy másik nőérr hagyott el.

Sok idő. De minden függ a szakítás mikéntjétől.

2017. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 21 éves vagy vélhetőleg az első nagy szerelem volt az életedben. Érthető,hogy nehezen tudsz rajta túllépni.


De ne mondd,hogy nem kellesz a kutyának se hiszen az exednek is kellettél anno.


Nem kell belerohannod egy érzelem nélküli kapcsolatba csak azért,hogy felejts, gyógyítsd a lelked és majd jön egy következő kapcsolat. 21 évesen előtted az élet számtalan lehetőséggel.

2017. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az első volt és ő a mindenem nem tudom elengedni eszem tudja de a szivem...és nagyon nehezen viselem..legszivesebben visszahoznám de az nem lehet! ő már nem szeret és barátja is van állítólag..
2017. dec. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!