Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Facebookon hogy lehet beállíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon hogy lehet beállítani, hogy ne kapjak értesítést az exem bármilyen tevékenységéről?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja lett vége, mindketten levettük hogy kapcsolatban vagyunk, képeket, jelöléseket levettük. Kikapcsoltam a követést is, beállítottam a beállításokon belül, hogy ne kapjak értesítéseket a kőzeli ismerősökről. Mást már nem tudom mit csináljak, de mindezek ellenére folyamatosan értesítések jönnek a tevékenységeiről, és mivel ő a facebookon éli az életét, már nagyon zavaró. Nem váltunk el rosszban, tehát nem akarom az ismerősök közül törölni.

Esetleg tudnátok segíteni mit csináljak?



2018. febr. 18. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2018. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Törlés az ismerősök közül.
2018. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd letiltani akkor állítsd le a követést. Ezt az adatlapján tudod. Semmit nem jelenít meg a hírfolyamban. Illetve messengeren is van egy olyan lehetőség, hogy ne lásd. Most ezt az új "történet" dolgot is ki lehet iktatni.

Én is ezt csináltam az exemmel. Tiltani nem fogom. Felesleges.

2018. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb egy ilyet látsz, a bejegyzésnél jobb fent van három pont, ha arra rákattintasz, aztán pedig xy-bejegyzések elrejtése. Pár embernél már beállítottam én is ezt a funkciót, azóta semmi nem jön ami velük kapcsolatos.
2018. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A követést leállítottam, nem is jelenik meg a hírfolyamomban, de értesítés viszont mindig érkezik. Ezért nem értem.
2018. febr. 18. 09:08
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, köszönőm! Szerintem így már jó lesz! :)
2018. febr. 18. 09:13
 7/8 anonim ***** válasza:
De nagy bajod van te lany!
2018. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Követés leállítás.

Bejegyzések megjelenítésének kikapcsolása.

Illetve van egy olyan szintén a felhasználónál, hogy Ismerős, itt is van egy olyan, hogy "Értesítéseket kérek", ez is legyen kikapcsolva.

Szerintem ha ez a három megvan, akkor már nem fog megjelenni. Hacsak nem módosítanak még valami a Facebook rendszerében, amit még be kell állítani. :-D

2018. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!