Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért írogat az exbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat az exbarátom szakítás után és próbál beállítani hibásnak, miután szakítottam, mert nőzött?

Figyelt kérdés
Konkrét megcsalás nem történt, de ez nem rajta múlott... Flörtölt lányokkal, bókolt nekik, randira hívta őket stb. Megtudtam, kidobtam, azóta sms-ekkel zaklat, hogy ez nem lehet igaz és milyen hülye gyerekes vagyok stb stb. Miért csinálja ezt?
2017. szept. 20. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Reflexből teszi
2017. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kisfiú, megszűnt a biztonság, most kapirgál. Hagyd nem kell vele foglalkozni. Meg ne sms-t küldjön már ha ő az idióta.
2017. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hibáztatás elég gyerekes, legalább írná, hogy sajnálja vagy valami.
2017. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszi ezt?

Mert megteheti!

Ha téged ez komolyan zavarna, már letiltottad volna mindenhonnan, telefonból, közösségi oldalakról, stb.

2017. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert édesanyja nem volt mellette mindig gyermekkorában, ezért fél a kontrollvesztéstől.
2017. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy édesanya mindig ott volt vele és kontrollálta, ezért a kapcsolatokban éli ki ezt.
2017. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, csak nálunk még ezek után ő sértődött meg, azon amikor rájöttem és kiakadtam. Mert szerinte azzal nem volt gond amit ő csinált, csak az én viselkedésemmel. Nem fogta fel, hogy annak volt előzménye.
2017. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert hülye szegény.
2017. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert van bőr a képén...
2017. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!