Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még is mit csináljak még? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit csináljak még? Már nem birom idegileg ezt elviselni. Minden napom borzalom

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok le akadni exemről még mindig szeretem persze neki már párja van,akkor telt be a pohár amikor csókolózós képet rakott fel az új szerelmével.Letiltottam mindenhonnan nem akarom már nézni se az adatlapját se instán de nehéz...úgy érzem,hogy ez valami örökké valóság...vele kelek vele fekszek ő meg magasról teszik rám...4éves kapcsolat volt..én egyszerűen nem tudok tovább lépni fél éve nem találkoztunk 3hónapja már 1 szót sem váltottunk.Én rengetegek gondolok rá meg hiányolom és a szokásos..már kezdek bele bolondulni,lefoglalom magam mindent csinálok de egyszerűen semmi csajozás nem jön egyszerűen nem találok keresgetek de szinte a kutyának sem kellek.Komolyan már meg bolondulok teljesen tönkre teszem saját magam el hanyagolom magam maga a létezés is egyszerűen fáj néha már saját magamon nevetek mekkora lúzer vagyok,hogy még mindig egy kis...ért vagyok oda aki teljesen tesz rám magasról és ő boldogan éli az életét..már nem tudok mit tenni....21F

2018. febr. 21. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Fájsz, hallod. Ne legyél már te is ekkora nagy pcs. Nem bírom az olyan f a szikat akikről a hírekben hallok, hogy megy a nagy késsel mert szakítottak vele, aztán kibelezi az exet. Találd föl magad, legyél élelmes, kreatív, éljél. Önsajnálatba fraccsálsz itten.
2018. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Recskázz a képeire, ahol az új barátjával csókolgatják egymást, hamar megfogsz undorodni tőle és elfogod felejteni, mert ha erre gondolsz utána még a farkad se fog felállni, szóval ennyi.
2018. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, értjük. Otthagyott a barátnöd. Mit tehetünk érted?
2018. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaajj, de ismeros ez. Nalam is ez volt. Odaig meg vissza votam az exemert. Aztan egyik nap szokasos rutinomat vegeztem, reggeli felkeles, irany a facebook, megnezni az adatlapjat. Erre boritokep micsoda. Egy csokolozos kep az uj baratjaval.

Hat mondom en most itt menten helyben nekiindulok a dunanak, vagy kiugrok az ablakon. Mindig vele almodtam, beferkozott a tudatalattimba, velejeig hianyzott. Annyira, hogy mar fajt. Aztan latva azt a kepet, mondtam magamban, NINCS ISTEN!!!

Aztan jott 10 honap magany. Olyan magany, hogy total senkivel nrm kommunikaltam. Kozben gondolkodtam, hogy miert van ez.

Rajottem, hogy ez a vilag egyik legtermeszetesebb dolga, lekell nyelni, lekell nyelni a merget es hagyni, hogy megoljon. Valahogy igy tudom szemleltetni a 10 honapot. Vegul sikerult elfogadnom.

Vegul rajottem, hogy az az igaz szerelem reszemrol ha hagyom. Boldog, es ez a lenyeg, ha ugy boldog, hogy en ne legyek kepben, akkor ez a legkevesebb dolog amit tehetek. Mig velem volt beleadott 110%-ot a kapcsolatba. En is ugyan igy. En basztam el.

De el kell fogadni ezt. Koszonom, hogy velem volt, hogy olelt, csokolt, szeretett...mi mast kivanhatnek meg?

Az elet megy tovabb. Sikerult kihevernem, tudatosult bennem, hogy tultette magat rajtam, igy akkor ott, rajottem, hogy nincs mar keresnivaloja "bennem".

Engedd, had menjen.


Sok ido kellett ehhez. De sikerult. Negy ev sok ido. Adj idot magadnak. Es gondolkozz, megeri szenvedni egy olyanert aki mar reg nincs kepben? Megeri az idot, energiat?


Ha nem megy fordulj szakemberhez.

2018. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el kondizni, nekem nagyon bevált. (Eltereli a figyelmed és javítja az önértékelésed)

Majdnem négy éves kapcsolaton voltam túl. (egy éve szakítottunk közös megegyezéssel)

Én is nagyon padlón voltam, de nem véletlenül lett vége a kapcsolatnak.

Az együtt töltött időre gondolj úgy, mint egy szép emlékre, de ne többre.

Légy boldog amiatt, hogy megélhetted azokat az élményeket, amit vele együtt tölthettél.

Most próbálj meg nem egy új kapcsolat keresésére koncentrálni, mert még a jelenlegin sem vagy túl és így nem lehet belekezdeni egy másikba.

Jobb lesz! Tényleg. Tudom, hogy klisé, hogy idő kérdése, de valóban igaz.

Kitartás! :)


24/F

2018. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) megpróbálok erős maradni..
2018. febr. 21. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem próbálsz, mert minden másnap idesírod a dolgot... nevetséges vagy.
2018. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legutoljára 1hónapja írtam ki körübelül,szánalmas vagy te
2018. febr. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!