Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éltétek túl életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek túl életetek leghosszabb kapcsolatának a végét?

Figyelt kérdés
Tudom senki se halt még egy szakításba bele, de több éves párkapcsokat utáni szakítás valami elképesztő fájdalommal jár . vagy ez is emberfuggő? Nem házasságra-válásra gondolok, amikor mar van gyerek is, mert az gondolom megint más kategoria. Szimpla kapcsolatra gondolok

2018. febr. 24. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A leghosszabb közel sem volt olyan rossz, mint a legutóbbi. A leghosszabb esetében inkább megkönnyebbültem utána, mert már elegem volt az elvárásokból.
2018. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem feltétlen a leghosszabbon van a hangsúly. Én rövid kapcsolaton vagyok túl és borzasztóan szenvedek :'(
2018. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy begubóztam és nem akartam jó ideig senkit. Minden rossz véget ér idővel, ahogy sajnos minden jó is.
2018. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Erősítem a többieket, az 1 évest én is sokkal jobban megszenvedtem, mint a 10 évest (vele van közös gyerek, meg első kapcsolat volt, de egyszerűen nem tudtam megmaradni tovább...)

Az 1 évesnek más miatt lett vége, szintén én szakítottam, de nem azért, mert nem szerettem, sőt... Csak nem volt kilátás. Na az nagyon készre tett, amennyire életemben még semmi. Majdnem újabb 1 év volt, mire felépültem belőle...

2018. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy kapcsolatom volt. Több, mint 4 évig tartott. Igazából már ott volt a levegőben a szakítás, mert a barátom sokszor volt velem bunkó. Az elején nagyon fájt, sokat sírtam és szenvedtem. De így fél évvel a szakítás után már jól vagyok, és örülök neki, hogy nem húztuk még tovább. Úgy éltem túl, hogy sokféle programra mentem, nem a 4 fal között depiztem. A barátnők és a család is ide-oda "rángatott", így nem járt minden pillanatban Ő a fejemben.
2018. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudtunk teljesen elszakadni,függetlenül attól hogy ismerkedtünk másokkal is.Ő se találja az igazit,meg én se.
2018. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett nagyon túlélni, 2-3 hónapig fájt, ha olyan heylen jártam, ahol előtte kettesben, de csak az emlékek miatt.


Aztán lezártam, hogy ostoba hülye anyucifia volt, akivel úgysem lett volna házasság-gyerek, mert nem érett meg egy kapcsolatra 30 évesen SEM :D

2018. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A leghosszabb egyben a legszebb és a legutolsó volt.

Nehéz "túlélni", bár ez nem a legjobb szó, inkább a "feldolgozni". Nem akarom fogadni senkinek a közeledését, úgy érzem most egy jó darabig.

De nem gubózok be, sok időt töltök a barátaimmal, kimozdulok, mozgok, nem hagyom el magam, pedig nehéz, más miatt is.

De ezek sokat segítenek, hogy ne merüljek el az önsajnálatban :)

2018. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, szóval extrovertáltságba menekülök. Amúgy 7 hónappal a szakítás után is hullámvasút még. Lassan oldódó kötelékek is vannak, vagy legalábbis olyan amiről azt gondolod, hogy lassan oldódik. Viszont szerintem sem idő függő a dolog, de tény hogy két ember arcát nagyjából két évnyi kapcsolat után láthatod meg (pszichológia, addigra átmész jó eséllyel mind a négy kapcsolati szakaszon). Túlélni meg az első pár hónapot kell (sőt, kb talán az első kettő-hármat csak), utána inkább depresszív szakasz jön amiben 'élni' már bőven lehet, max csak sz*r.
2018. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a leghosszabb kapcsolatot vidáman és megkönnyebüléssel.... még úgy is hogy engem rúgtak ki:)
2018. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!