Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Túl vagyok életem eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vagyok életem eddigi leghosszabb kapcsolatán, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Sokan ismeritek az érzést, mikor annyira megszeretted, hogy még szakítás után is csak a párod ként tudsz rá gondolni. Akinek soha nem tudnál ártani és nem érted, hogy miért nem érzi ugyan azt amit te ( hogy talán újra lehetne próbálni és minden jobb lenne ) de persze ez csak az én saját lelki vergődésem tudom...., de most mi tévő legyek? Hamarosan végzek a tanulmányaimmal és hogyan fogok még egyszer egy olyan valakit találni akivel minden jó? Akivel alapozhatnék az életre, vagy esetleg több idő után a következővel is vége lenne. Hogyan lehet kibírni két hosszú kapcsolat véget érését és újra és újra próbálkozni, míg az idő egyre fogy? Nagy kétségbeesésemet csak az erősíti, hogy nem tetszik az amit látok, ahogyan viselkednek az emberek, ami a trend. Vannak persze olyanok akik teljesen jól elvannak kapcsolatban, de ők mind foglaltak szinte. Hogyan képes az ember újra és újra nekifutni tudatában annak, hogy újra megsérülhet és még egy valaki lesz örökké az életében, akire emlékezik és szomorúvá teszi?
2016. szept. 8. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb semmi. Mert ennek vége van. És most mi lesz? Semmi. Megy tovább az élet. Ő nem a párod. Minél előbb elfogadod, annál jobb lesz neked is.


Hogy képes nekifutni az ember újra? Úgy, hogy racionalizál:

1. ha meg sem próbálom, 100%, hogy egyedül maradok.

2. ha megpróbálom, akkor ha csak 1% is az esélye, hogy találok egy rendes embert, már több, mint ha neki sem futottam volna.


Ennyi. Mély levegő és menni tovább!

2016. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez e fogy az időt felejtsd el. Az is lehet, hogy nem tartós kapcsolatban fogod tölteni az életed és az is OK.


Másrészt meg, ha megnézed azokat, akik együtt maradnak, nem tudom mennyi olyat látsz, amit annyira irigyelsz. Tök nehéz ez az egész. Szerintem nagyon kevés olyan valaki van, aki tudja mit csinál és a helyén van ilyen szempontból. Itt nincsenek receptek. Te is rögtönözz bátran, meg menj a saját fejed után. Ne korlátozzon az, amit a társadalom sugall, hogy baj van, ha nincs tartós párkapcsolatod. Ezt azért írom, hogy ez talán felszabadít. Ez lenne a fontos, hogy ne legyen nyomás rajtad. Egyszerűen lépked előre az életben és figyeld milyen hatások érnek, kik kerülnek az utadba mit akartok egymástól. és majd ez az egész kiad egy mintát és az lesz az életed :)

2016. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtató ebbe bele gondolni
2016. szept. 8. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy ne ess kétségbe, ne válj görcsössé. Az életed most úgy alakult, hogy egyedül vagy (átmeneti állapot), és próbáld meg ebből kihozni a legtöbbet. Élvezd, hogy a magad ura vagy, nem kell senkihez alkalmazkodnod. Ha ezt el tudod fogadni, akkor ez látszani is fog rajtad, magabiztosságot és boldogságot fogsz sugározni és ez nagyon vonzó tud lenni.
2016. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!