Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Magyarázatot adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Magyarázatot adnátok erre viselkedésre?

Figyelt kérdés
Pár hónapja voltunk együtt.Azután egyik napról a másikra megváltozott. Egyik nap még "szeretett" másik nap már nem is keresett hiába írtam neki, hogy beszéljük meg vagy mondja el, hogy mi történt nem kaptam választ vagy ha kaptam is, arra hogy mit akar ennyit h nem tudja...Mondom jó oké, akkor gondolja át. Mikor rákérdeztem hülye szövegekkel lerázott. Ha leírtam az érzéseimet a kapcsolatunkról vagy hogy találkozzunk és beszéljünk nem kaptam választ.Annyival elintézte,hogy nem írt és meg annyit sem mondott, hogy nem akar már velem lenni...Ez miért lehetett. Másik lány? Vagy csak szimplán rám unt?

2018. febr. 25. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:
20 éven felüliről van szó:D azt azért megjegyezném.
2018. febr. 25. 20:32
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Vagy megfenyegette Soros György. Honnan a bánatból tudnánk? Olyan férfival alakíts kapcsolatot, akivel lehet kommunikálni!
2018. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ennek bármilyen oka lehet, az általad leírttól kezdve a családi tragédiáig bezárólag. Értelmetlen információ nélkül strapálni az agyadat.
2018. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

a csaladi tragediat elmondta volna.

én akkor viselkedek így, ha le akarok rázni valakit.

vagy van más, vagy éppen nem a csajozás a legfontosabb az életemben és másra akarok koncentrálni.


javaslat: tedd ki, hidd el csomo olyan srac van aki megbecsül.

2018. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Vagy csak nagyon nyomulsz. Hagyd békén.
2018. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Jó hogy idézőjelbe tetted a szeretett szót, mert valójában tényleg nem szerethetett igazán. Nyilván nem tudom milyen érzések játszódnak le benne, de ha együtt voltatok, mint írtad (gondolom szexuálisan), akkor simán előfordulhat, hogy csak arra utazott... Nem ez lenne az első ilyen eset.
2018. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!