Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi erre a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi erre a viselkedésre az ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

Egy egyetemre járunk volt barátnőmmel. Ő szakított velem kb 3 hónapja. Csendes, békés elválás volt, annak ellenére hogy nem értettem a valós okát a dolognak, nem igazán volt komoly konfliktus, max annyi hogy keveset találkoztunk(heti, másfél heti 1 alkalom), ami miatt néha szóltam , de ennyi.

Most pedig levegőnek néz, nem is köszön. Mire utal ez? Megbánta vagy egyszerűen ennyit jelentettem neki?


2015. szept. 15. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom próbál elfelejteni. Vagy ő már régebben kiszeretett/kiábrándult belőled, csak előbb nem mert, vagy nem akart szakítani. Vagy egyszerűen egy bunkó pitśa. Valamit csak mondott szakításkor, hogy miért, nem?
2015. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos, smsben történt a dolog...
2015. szept. 15. 23:07
 3/10 Fish1 ***** válasza:
Totál jellemtelen az, aki nem meri a párja szemébe mondani, hogy ennyi volt. Még jellemtelenebb, hogy nem is köszön. Mi ez, óvoda? -_-
2015. szept. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez teljesen gáz. nem kell vele foglalkozni. lehet később javul a helyzet, de ez a nő szót sem érdemel
2015. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ultra gyáva a csaj, azt hiszi, h ezzel könnyebb lesz neki talán, de csak magát égeti ezzel a lépéssel, az a vicc :D
2015. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

csak egy szokásos lány-nő. Gyerek.

Majd meglátod,hogy a nők testileg korábban, de lelkileg-szellemileg később érnek.


Egyébként a rossz nevelés és a hibás nemi szerepek (divat,reklámok) hangsúlyozása a nők érzelmi intelligenciájában egyre inkább meglátszik.


az a baj, hogy nagyon egyformák az alacsony EQ-jú lányok gondolkodásra és viselkedésre, alapvetően többnyire ők az egyedülállók is, és csak belőlük választhatsz ezáltal.


Mindenki csinál diaznóságokat, nem arról beszélek. De a magyar lányok közt nagyon sok az egyszerű, frusztrált,érzelmileg analfabéta, "érdekember", érzelmi kis hisztis lányka, és ezt kiváltépp látom itt külföldön.

2015. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Alapveten az a baj, hogy az egész kapcsolatunk így telt. Ő ő ő. El kellett fogadnom hogy nem találkozunk, hogy nem úgy fejezi ki az érzéseit, hogy sokszor nem is úgy viselkedett, mintha egy pár lennénk.

Hiányzik és még szeretem, de most hogy ezt teszi mintha egy teljesen más ember köszönne vissza. Ekkorát tevedhettem. Nem ezt a lányt szerettem meg. Hogy lehet így megváltozni, pláne hogy megértő voltam és soha nem bántottam, még én nyugtattam. Szóval fogalmam nincs miért van ez.

2015. szept. 21. 14:47
 8/10 anonim válasza:

hát akkor egy elkényeztetett önző ember, lelkikismeret-hiányos is.

még fiatal, h személyiségzavart v komoly pszichés problémát lehessen kigondolni ebből, de érdemes megnézni a családját, szüleit. mit látott, milyenek az emberi kapcsolatok?


És akkor talán már nem lesz annyira meglepő.


Csalódás mindig érhet majd minket, mert sokféle ember létezik. És nem szerelmi csalódásra gondolok, a rosszabbra, az emberire.


Most szakítottam nyár elején egy borderline-nárcisztikus zavaros (enyhén pszichopatikus) nővel. pardon, 29 éves 10 éves lánnyal.


Az elején a dilijeit a bántalmazó exeire fogta, aztán kiderült senki nem bántotta, a megerőszakolástól kezdve mindent behazudott. Az elején jó 5 hónapig az exeit wemlegette, miattuk akadt ki rám, spontán sírt stb.


Csak az fáj, hogy amiután szakitottam vele, s ez másfél év volt... 4hétre össezjött egy vadidegen albánnal,aki a felettese.


Az én hibám volt, hogy ilyennel jöttem össze? Fenét.

De az ilyen óriáscsecsemőket át kell utalni a szakembernek, gyorspostával.


Mert te szívod meg a beteg nőkkel.


Jótanács: gondold újra az önértékelésed, és inkább várj éveket a következő, de értékes, egészséges és pozitív párodra.

2015. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj a hulye csajokkal sem, csak beleszeretni nem szabad, a testet kell elvezni, ha mar agyuk nincs. Es csodalkoznak, h csak arra megy nehany pasi. Ha masra nem jok, akkor mit csinaljon vele??
2015. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

na jo,, de ki akar kihasználni egy másik embert? pont a rossz, "beteg" jellem, a sérült, gonosz lélek.


én ugyan nem vagyok boldog, ha csak a testét szerethetem...


mellesleg az vagyok, aki e fölött a pszicho problemas excsajáról írt, de a lelkiismeretem nem adom fel !


udv, 30/Ffi

2015. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!