Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 év után is szeretem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után is szeretem az exem. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Minden nap rá gondolok.Éjjelente róla álmodok.Voltak màr èvekig tartò,igazán bensőséges kapcsolataim ,de őket elengedtem,elfejtettem.Ez a kapcsolat 2hónapig tartott,de nem bìrom nélküle. Ahanyszor ra gondolok sirok ,vagy eppen remegek ,hevesen ver a szivem,kapkodom a levegőt.Nem volt igazán fényes a kapcsolatunk,nem beszélgetünk sokat,az együttletek sem voltak annyira nagyon jók,ès magam sem értem miért szeretem ennyire.azota voltak parkapcsolataim ,de vege lett mindegyiknek,mert nem tudom ot elfelejteni,es nem akarom mas idejet rabolni. Meddig leszek meg miatta ennyire rosszul?

2018. febr. 27. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd akad olyan aki jobb mint az exed és elfelejted.
2018. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az élet őt teremtette volna melléd mint tökéletes szerelmet és társat akkor nem az exed lenne.

De az exed, szóval nem ő volt az igazi, el kell, hogy keserítselek mert nem ő volt életed nagy szerelme.

az még odébb van

2018. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,így alakult.Elegge el vagyok keseredve,sajnos csak az o reszerol nem en vagyok az igazi. Nem is akarnam eroltetni.eppen ez a kerdes,hogy mit tehetnek ,hogy ne gondoljak ra ,vagy mit tehetnek,hogy ne ilyen nagy erzelmekkel emlkezzek ra,illetve normalis-e egyaltalan ,hogy egy evvel szakitasunk utan ilyen szarul vagyok ,es mikor lesz mar ennek vege.
2018. febr. 27. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt érzed, hogy valami miatt közöd van még hozzá, akkor ne hagyd annyiban a dolgot! Menj utána!
2018. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom h van ez, de en szakitas utan jottem ra h nem o lenne az igazni, mert vannak dolgai amiket most tudtam meg h milyen is o es nem szeretnem visszakapni v ilyesmi (igaz ratett egy lapattal h ki is bekultunk), de jo h nem akkor jottem ra mikor egyutt voltunk. Nemtudom, ti beszeltetek azota? Kibekultetek?
2018. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!