Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam egy férfinak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam egy férfinak hogy szeretem, de ő nem így érez irantam. Van még esélyem vagy felejtsem el? 21/L

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Én elmondani sem merem neki :/


Szerintem felejtsd el!

2015. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Lépj tovább. Mostmár tudja mi van, ha akar valamit, ő is érez, akkor keressen ő! Ne alázkodj meg.
2015. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Kiöntötted neki a szívedet,ő meg lepattintott.Tehát el kéne felejtened őt.Senkinek sem szabad kuncsorogni.
2015. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem,hogy ez miért kérdés egyáltalán.Nem érez iràntad szerelmet.Akkor mégis mit gondolsz?Nyilván felejtős.
2015. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2015. máj. 14. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem fog változni. Minél előbb elfogadod, annál jobb lesz neked.
2015. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem meg igenis valtozhat. Ha napi kapcsolatban vagytok es beszelgettek abbol kialakulhat benne is valami, nem gondolod? Hany olyan kapcsolat van ami ugy indult, hogy csak baratok voltak, majd legjobb baratok...szerintem elfelejteni nem erdemes de nagyon nyomulni sem, tudd hol a hatar.
2015. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Hany olyan kapcsolat van ami ugy indult, hogy csak baratok voltak, majd legjobb baratok..."


És hány olyan élet van, ami a várakozással telik el tök feleslegesen, miközben a lehetőségek elmennek mellette, szépen sorban?


Ha akarna valamit tőled, tudtodra adta volna. A többi csak önámítás.

2015. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélgetni,de sokszor van az hogy látom hogy elérhető és énis az vagyok,mégsem érdeklődik irántam úgyhogy igyekszem elfelejteni. Én megmondtam neki mit érzek...nem fogok rá várni évekig amíg meggondolja magát

Köszönöm a válaszokat! :))

2015. máj. 14. 13:30
 10/12 anonim válasza:
60%
felejtsd el! olyat keress aki viszonozza a szerelmed!
2015. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!