Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak miért szeretik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretik ha a nő vergődik, szenved napokig miattuk?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején,hogy nagyon szerettem minden barátomat {exemet} és szerelmes voltam.


Először volt egy 2 éves kapcsolatom aminek azért lett vége,mert az exem megcsalt. "Csak" csók volt. De ez mellett voltak olyan nők akivel szerintem túl szoros volt a kapcsolatuk nekem meg az utolsó hónapokban ebből elegem lett,hogy folyton felbukkan a "női". Soha sem panaszkodtam talán kétszer ha szóltam,hogy kicsit furálom ezt a barátkozós dolgot ennyi lánnyal. Aztán beigazolódótt a gyanúm.

Amikor szakítottunk nem fájt. Nem sírtam, sőt mondhatni megkönnyebülés volt és egy percig sem gondoltam az exemre. Pedig nagyon szerettem őt és komoly volt a kapcsolatunk.


Aztán a második férfi az életemben ő volt az akiről azthittem na ez az igazi. Iszonyatosan szerettem őt és szerelmes voltam. Vele is két évig voltam együtt. Aztán szakítottunk,mert más nő tetszett meg neki. Csak úgy egyik pillanatról a másikra közölte,hogy megismerkedett valakivel de mielőtt megcsalna szakítana. Szerintem ő azt várta,hogy majd kiborulok,kérdezősködöm vagy bőgök. De egyiket sem csináltam. Összepakoltam minden cuccomat és tulajdonképpen csendben elváltunk. Ő utána sokáig keresett telefonon és szinte dühös volt amiért nem rohanok vissza hozzá (talán nem jött össze a csajjal amit akart akkor meg megint kellettem volna?) lehet azt élvezik a férfiak,hogy ha valaki szenved miattuk? Bevallom még magamat is megleptem,hogy mennyire hamar elmúltak az érzéseim. Mint az első párkapcsolatomnál..inkább megkönnyebültem és azonnal tovább léptem. Nem volt sírás,nem kezdtem el agyalni,vagy vissza gondolni a szép időkre vagy hogy hol rontottuk el. Sok hal van még a vízben. Egy férfi után sem fogom depresszióba esni. Nem gyàszoltam a kapcsolatunkat. Valamiért nem éreztem magam letörve..sőt úgy voltam vele,hogy basszus nem ő az egyetlen a földön ha neki nem voltak elég akkor majd később idővel lesz olyan aki elfogad és szeret engem.


Lett is pár hónap múlva megismertem azt aki 3 év után a vőlegényem lett. Utána még 9 hónapig együtt voltunk. De szakítottunk,mert a munka fontosabb volt mindennél. Szex csak heti kétszer volt ami nekem kevés. A nap végén találkoztunk csak. Akkor főzzek neki kérdezzem meg milyen napja volt aztán helló. A hétvégén inkább pihent nem lehetett vele kimozdulni vagy màsokkal talált ki programot. Szerintem ő észre se vette,hogy gáz van. Aztán leültünk beszélni (feleslegesen) párszor,de hosszabb távon nem lett változás. Akkor úgy döntöttem mielőtt itt összekötnénk ténylegesen az életünket...inkább szakítsunk. Ment a kiabálás,veszekedés,hogy nekem mi bajom? Stb. Ő vissza akart tartani,sírt is az helyett,hogy kicsit figyelt volna rám amikor kellett volna. Rá egy hónapra már másokkal ismerkedtem. Hamar elfelejtettem az exemet,nem volt fájdalmas az elválás. Nem gyűlőltem nem sajnáltam nem szerettem. Nem égtem ki. Hiszen tudok szeretni és boldog vagyok.

És ezzel az exemmel találkoztam véletlen folytán párszor. Teljesen kivolt akadva,hogy ilyen hamar túl vagyok rajta.


Miért baj,hogy nem vergődöm?nem kezdek el napokig hetekig szomorkodni? Bennem van a hiba?


2018. márc. 1. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de ha az ember szerelmes és hirtelen még szerelmes állapotban " kénytelen" szakítani, akkor az a normális pszichés reakció, hogy megzuhan, gyászol, szenved, nyilván nem évekig. Te úgy beszélsz a szerelmeidről, mint egy zokniról, kilyukadt, eldobom... szerintem benned nem kerek valami. Lehet, hogy te szerelemnek hívod azt, ami nem is az...
2018. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Irigylésre méltó vagy, valószínű egészséges lehet a személyiséged, azért van ez, meg ilyen típus vagy. Nagyon szeretnék ilyen lenni, mint te.

Azért zavarta őket, mert így azt hihették, hogy nem voltak fontosak neked addig sem, amíg együtt voltatok, és esetleg hazugság volt, amit akkor igaznak hitt. Ezért

2018. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy benned van a hiba. Valahol kicsit irigyellek is, én iszonyat tudok vergődni és megengedek magamnak olyanokat férfiktól, amit nem kéne... :/
2018. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Értem értem. Szerintem ne szenvedjetek ti se feleslegesen. Én hiszek abban,hogy van akivel tényleg működhet hosszabb távon is. Szóval nem szabad és nem érdemes valaki miatt szenvedni.


Amíg kapcsolatban voltam és észleltem a gondokat ráadásul tenni is akartam azért,hogy helyre hozzunk mindent,de csak ígérgetés meg 1-2napig tartó "változás" volt akkor nekem is rossz volt és fájt,volt amikor nagyon magam alatt voltam. De a szakítás után pár óra alatt teljesen letudtam magamban zárni mindent és nem kezdtem el kiabálni,sírni. Amikor megcsaltak arra is csak annyit tudtam mondani,hogy rendben már sejtettem,hogy abból a túlzott barátkozásból mi lehet,nem baj legyen velük. Erre leesett az álla,hogy nem kezdtem el féltékenykedni vagy sírni. Rá volt írva az arcára,hogy nem elégedett nem ezt várta tőlem. A vőlegényem volt a legrosszabb aki szerintem még mindig szeretett csak éppen önmagában kevés ez,ha nem tud rám időt szakítani és csak üres ígéreteket tett.

2018. márc. 1. 09:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerelmes voltam,nagyon szerettem minden barátomat és ezt próbáltam kimutatni, nem csak szavakkal hanem tetekkel. Biztosan én is tehetek arról amiért odáig jutottunk amíg,de nekem az volt a tapasztalatom,hogy ők csak akkor voltak megijedve amikor az utolsókat rúgta a kapcsolatunk és közöltem velük,hogy ez így nem fog működni..a beszélgetések ellenére,hogy jeleztem a problémát annak ellenére nincs változàs,nem érzem jól magam szóval legyen akkor vége. Amúgy is úgy gondoltam,hogy nekik is megkell adni a lehetőséget. Akkor legyenek mással. De ne hátráltassuk egymàst. Szenvedni,depresszióba esni meg nem tudtam. Nyilván furán hangzik,de tényleg a szakítás után semmit nem éreztem velük kapcsolatosan. Elmúlt vége tovább kell lépni.
2018. márc. 1. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Félre érted.

Sokan pedig azt hiszik, akkor szeretted őket, ha megvisel.


És ne általánksíts.

2018. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De mint írtam a kapcsolatban eleget örlődtem vagy voltak sz#r napjaim. Nem tudtam ezt sokáig húzni. Főleg úgy hogy az első barátom megcsalt és aki egyszer megfog az többször is és eleve nem tudtam elfogadni azt a rengeteg nőt akivel olyan jóban volt hogy külön programok, kévàzás,tali itt ott stb. A második barátomnak meg nem volt elég más nőt akart aztán nem jött össze a dolog és ha nincs ló jó a szamár is. Ebből nem kértem volna. A vőlegényemmel meg nagyon nehéz volt úgy együtt lenni,hogy csak ideig óráig volt minden happy és az első adandó problémánál feladta. Nem bántam velük csúnyán szerintem.
2018. márc. 1. 09:35
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat és csak erre a három férfira értettem,hogy "férfiak". Nem a többségre a nagy általánosságra.
2018. márc. 1. 09:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja értem. Elég szánalmas szerintem,hogy tepertem akartam tenni a kapcsolatunkért..azzal nem tudom kimutatni,hogy szeretem az illetőt. Ellenben ha szakítunk akkor gyászoljam a kapcsolatunkat,sírjak,szenvedjek,mert ezzel kimutatom,hogy szerettem őket. Nem,nem ez max az egó simogatásról szólt nekik. Vagy nem tudom. Mondom konkrétan számon lettem kérve valahogy így "Ennyi? Most akkor csak úgy szakítasz velem? "Nem is érzed magad rosszul?" "Nem látom,hogy megviselne.." "Na nem borulsz ki?" stb.
2018. márc. 1. 09:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez szerintem valahol egosimogatás, szereti azt érezni az ember, hogy a személye pótolhatatlan.


(2-es)

2018. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!