Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiak jobban szeretik a hisztis csajokat akik mindenért lecseszik őket mint azokat akik kerülik a konfliktusokat?

Figyelt kérdés
A környezetembe sok olyan pár van ahol a nők hisztiznek mindenért meg veszekednek aztán szétmennek és megint összejönnek miért?

2014. ápr. 21. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jut nekik normális nő, mivel olyanból igen kevés van. "Jobb híján" muszáj elviselni a hisztiset.
2014. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van, olyan is sok van.

Ez nem azt jelenti h ezt is szeretjük.


csak a többi lány aki normálisabb az meg olyan mint a strucc ami homokba dugja a fejét

2014. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én sose csesztem le a volt barátomat pedig volt hogy szó nélkül lemondta a randit (1órát vártam rá és még egy üzit se dobott) valamilyen hülye indokkal, elém állt amit elhittem neki, biztos ezért szakított velem.
2014. ápr. 21. 19:35
 4/13 anonim ***** válasza:
A jelenlegi páromnak olyan barátnője volt korábban, aki mindenért felkapta a vizet, mindenért hisztizett. És most a párom azt hiszi, hogy olyan vagyok, mint Ő (5 hónapja lesz, hogy együtt vagyunk), és ha valamilyen problémám van nem hallgat meg, mert azt hiszi, hogy nekikezdek rinyálni, pedig én nem szeretnék se vitát, veszekedést, sem azt, hogy felemelje bármelyikünk is a hangját, csak azt, hogy meghallgassa egymást a két ember. És sajna elég nehéz így vele mit kezdeni...
2014. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de ő vacsira teát ivott
2014. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a hisztiset szeretem:D
2014. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó kérdés.
2014. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod, azok, akik kerülik a konfliktust, azokkal más gond van... ott is kijön a probléma, csak másképp. Aki "hisztizik", az legalább kimutatja, kimondja, ha baja van, aki meg elfojtja, az magában őrlődik és összességében kelt egy "szerencsétlen" benyomást, ami szintén nem vonzó.

Egyébként szerencsére van ezeken kívül más típus is, pl. aki higgadtan és értelmesen el tudja mondani, ha valami problémája van. Csak sajnos ritka.

2014. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Újabb barom általánosítás!
2014. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretjük, normálisan nagyon utáljuk! Volt olyan kapcsolatom, ami éppen ezért ment tönkre!

Ha újra összejönnek, hidd el, nem a hiszti miatt, hanem egészen más miatt, nem nehéz kitalálni...


29F

2014. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!