Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érezhet még valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még valamit? Vagy szimplán nem normális?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatomnak lett vége 4 hónapja. Még össze-összejártunk szexelni,mert velem vesztette el,és a szex mindig is nagyon jó volt kettőnk között. Sok vita,és ellenkező nézetek miatt lett vége. Nemrég megtudtam,hogy bár hozzám jár d#gni,más lányokat furikáz ide-oda,ismerkedik,beszélget. Ami nyilván nem gáz mert nem vagyunk együtt,de abból a szempontból gáz,hogy lehet mással is kavar,ami nekem nem fér bele,de ő azt mondta senki mással nem volt egy csók sem. Ha azt mondom neki zárjuk lena szexkapcsolatot is,nem akarja. Folyton ír,kérdezi miújság,ha nem írok neki 1 napig. Valaki hasonló cipőben?


22/L


2018. márc. 1. 12:37
 1/3 anonim válasza:
Hasonló cipőben ha nem is, de szerintem szimplán se veled se nélküled van nála. Az tiszta, hogy te mit akarsz, de az nem, hogy Ő mit szeretne. Nem akar elfelejteni, meg nálad mindent megkap. Szerintem függetlenedni akar.. Ha kíváncsi vagy a további tapasztalataimra, írj nyugodtan.
2018. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ezt tenném,hogy bár már kötetlen de van fix nuni semmi erölködéssel.Ezzel magad minősíted,hogy el is meséled mekkora balek vagy.Én esetleg nem férek bele?
2018. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te vagy a nem normális. Dugatod magad az exeddel. Ez csak arra jó, hogy elnyújtsd a szenvedésedet. Vagy legyetek együtt rendesen, vagy szakíts meg vele minden kapcsolatot. Töröld és tiltsd mindenhonnan.
2018. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!