Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy van normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy van normális férfi Hajdúszoboszló környékén? Aki nem a rossz lányokra bukik? Aki hűséges, hosszú távra gondolkozik? Vannak még ilyen pasik? Csak szimplán érdekelne ez a dolog.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy normális lány is kevés van, de olyan igazságtalanság az, hogy a két nem kevés normális képviselői nehezen találnak egymásra. 27 éves lány vagyok, de inkább egyedül élek, mint sem a vagány, nagyképű, kicsapongó pasi típussal. Én vagyok hülye, hogy így gondolkozok?

2013. márc. 30. 09:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
51%

Létezik.

;)

2013. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
51%
Létezik bőven, csak vajon te is észreveszed-e őket?
2013. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok egy discoba járó típusú lány, ha nagy ritkán bulizok, ott csak az egy éjszakára hajtó pasik közelednek, pont ezért nem is járok már bulizni. Ha barátokkal beülős helyeken járunk, ott meg mindenki a saját körével van elfoglalva. A munkahelyemen meg csak idős emberek vannak. :)
2013. márc. 30. 09:52
 4/51 anonim ***** válasza:

A szociális otthonban dolgozol?

:)))

2013. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Nézz szét a munkahelyeden!Tapasztalt,nem kapkod el semmit,valószínű otthagyni már nem fog,mert még egy ilyen úgy sem lesz,hosszú távra,száz évre tervez veled...Mi kell még?
2013. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Persze, csak is :) Olyan cégnél vagyok, ahol kevés ember melózik, s fiatal nincs közöttük :)
2013. márc. 30. 09:56
 7/51 A kérdező kommentje:
Bandi, nem igazán értelek..
2013. márc. 30. 09:57
 8/51 anonim ***** válasza:
Annak ellenére kapnak fizut és nem rúgják ki őket?
2013. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
Nem is kell. :P Majd találsz valakit,nyugi! :)
2013. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
kedves 8.. Micsoda???? :)
2013. márc. 30. 09:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!