Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott de lehet meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott de lehet meg a jovoben folytatas?

Figyelt kérdés
Baratnom szakitott velem par napja,mondta hogy az lenne a legjobb ha megszakitanank a kapcsolatot hogy tovabb tudjunk lepni mindketten,viszont mondta hogy nem mulik el ilyen gyorsan a szerelme,tehat van meg benne gondolom egy minimalis erzelem.En se szeretnem most keresni,mert szeretem nagyon es meg kell ertenem a donteset.Viszont a jovoben par het honap mulva ha osszetalalkozunk az butasag lenne ha ujra kezdemenyeznem a beszelgeteseket majd talalkozasokat?Nagyon sokat jelent szamomra es nemtudom elengedni!
2018. márc. 3. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, tényleg jobb, ha nem keresitek egymást, nem beszéltek stb. Gyorsabban lehet feldolgozni a dolgokat, és lehet, hogy a feldolgozás után nem akarod majd vele újra kezdeni sem.
2018. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,nem fogom keresni,de o nem csak baratnom volt,baratom,lelkitarsam,rengeteg mindent csinsltam vele es en par honap mulva vagy amikor kiszeretek belole akkor is hianyozna,mert tenyleg bem csak szerelem volt,de meg fiatalok vagyunk,19 evesek
2018. márc. 3. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, ennek az a titka, hogy ha jo pár honapig tartod a nulla kontaktot, akkor már nem fog hiányozni, barátként sem. most még nem hiszed el ezt (ez teljesen oké), de igy lesz ;) kitartás, magaddal teszel jot, ha tartod magad a megbeszéltekhez.
2018. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez lehet igaz,csak igazabol sajnalom..nagyon sok rossz tortent vele most es en is megbantottam sokszor es csak az elettol szerettem volna egy eselyt hogy segithessek neki,mert nagyon sajnalom es nem ezt erdemli
2018. márc. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!