Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 honapja szakitott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapja szakitott velem a baratnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehat 2 honapja szakitott velem,viszont ezalatt a 2 honap alatt talalkoztunk meg beszeltunk is,probaltam helyrehozni a kapcsolatunkat,rengetek mindennel megbantottam,viszont o 1 evig probalkozott en meg csak az utobbi par honapban,(13 honapot voltunk egyutt),azonban par napja talalkoztunk es mondta hogy az lesz a legjobb ha vegleg megszakitjuk egymassal a kapcsolatot,mert nem mer mar belemenni es nem erzi azt a szerelmet mit az elejen,mit tegyek?

Elore is koszonom valaszotokat!


2018. márc. 2. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán értjük a kérdést.

Ha vége akkor mit tehetnél?

Semmit...

Vagy kisírod magad és megy minden tovább mint eddig, vagy kutyaharapást szőrével...

2018. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es mar sehogyse tudom helyrehozni?
2018. márc. 2. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Van pár mondás, törött pohár mindig szivárog, felmelegített kapcsolat...

Tudjuk, h nehéz, mindenki átesik ezen, jön majd más akivel még erősebb lesz... vagy nem...

Elkeseredni nem kell, az emberiség nem hal ki, és te sem fogsz belehalni.

Ez egy seb, ami majd elhalványul s végül eltűnik.

2018. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az már a részéről erőltetett lenne, maximum sajnálatból lenne veled....
2018. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig van lehetőség helyrehozni. Ezt a síró-rívó picsogás dolgot meg nem ajánlom amit előttem írta, mert csak tovább rontanál a helyzeten. Ha vissza akarod szerezni, akkor adj bele mindent. Próbáld meg valahogy kifejezni, hogy mennyire fontos neked és, hogy komolyan megbántad a történteket.
2018. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mar beleadtam mindent,de tenyleg ...mondta is hogy latta az igyekezetemet ,de nem mer belemenni mert fel hogy mi lesz es az erzesei sem a regiek.Szoval most biztosan nem leszunk egyutt,de amire meg kivancsi lennek,van esely arra hogy atgondolja ezeket es elkezdodik mimden ujra elolrol egy par honap utan?
2018. márc. 2. 15:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös: A pasi szakított vele.

A pasik nagyon nagy többsége csak akkor szakít ha reménytelen.

Én semmi esélyt nem látok az újrakezdésre, és ha sikerülne is véletlen, nem lesz hosszútávú.

Ha van család, gyerek, összekötött vagyon, akkor mondanám, hogy érdemes erőfeszítéseket tenni az ügyben (bár akkor is kevés az esély), de így...

2018. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi érdemlegeset nem írtál.

Pontosan mik azok a konkrét problémák, amik ide vezettek? Miért nem tudtátok ezeket megoldani?

2018. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.

Egy no nagyon sok mindent eltur, elnez, megbocsajt, stb. Gondolom nem ez volt az elso nagy nagy osszeveszes. Gondolom voltak stiklijeid, amiket elnezett, megbocsajtott.


De ha egy no, sok veszekedes es vita meg harc utan azt mondja, hogy vege....annak sajnos vege.

2018. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De azért érdekes... 1 évnyi próbálkozást kb le se szarsz utána meg jajj hát ne menjünk szét az utolsó 1-2 hónapban.


Így mégis ki adna a szavadra?

Olyan vagy mint a kampány időszak... ha szorul a hurok akkor mindent beleadsz addig viszont tehet bárki bármit úgy van ahogy te gondolod hogy jó.

2018. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!