Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezeljem helyesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem helyesen az alábbi esetet?

Figyelt kérdés

5 hónapja lett vége a kapcsolatomnak barátnőmmel. Másfél éves kapcsolatról van szó. Én mondtam ki hogy akkor legyen vége egy nagy veszekedés után. Sokat megbántott, sosem éreztem hogy büszke rám, hogy vagyok neki, vagy hogy mélyebb szinten részéről olyan mint nekem. Én szerelmes voltam bele, részéről ez csak szeretet volt, ezt nem egyszer mondta. Kb 1 hónapja írt, hogy próbáljuk meg újra, jött a nagy szavakkal, lelkifröccs stb. Azt mondtam hogy nem. Túl sok bántás volt bennem, ezeket nem szeretném sorolni. Úgy vettem észre, hogy mivel tudja, hogy ő rontotta el, lelkiismeretfurdolást akart bennem kelteni, majd ő mosta kezeit. Amit a magam részéről tudok mondani: nagyon mély érzésekkel szerettem, mindenben számíthatott rám (ezzel vissz is élt sokszor), ha lehetett volna a kezem tűzbe tettem volna érte.Visszafele ezt sokszor nem éreztem. A lényeg: itt maradtam, és érzem hogy sokszor sok a harag bennem, nem értem, hogy miért nem voltam elég, és hogy hogy kerültünk ide. Hogy tudnák segíteni magamon? Valaki valami jó tippet tud esetleg? értelmeseket légyszives.

23 F



2018. márc. 3. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen szituban az segített feldolgozni a sérelmeket amikor màr meg tudtuk beszélni. 1,5év talán megér annyit, hogy ne egy veszekedéssel legyen lezàrva. Én a helyedben őszinte lennék írnék neki, hogy üljetek be valahova és elmondanàm neki, hogy nagyon megbàntott ezzel és ezzel és szükséged lenne, hogy adjon vmi magyaràzatot hogy mit miért, hiszen minden éremnek 2oldala van. Nehéz túllépni az biztos, de jobb kibeszélni a dolgokat mint örlődni. Persze ehez kell egy normális partner, mert ha ez elől elzàrkózik azzal nem tudsz mit kezdeni...
2018. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt írt volna, egy hónapja azelőtt voltunk. Elmondta neki sok mindent, de ahogy láttam, abszolút semelyik sérelmem nem nagyon érdekelte. Meghallgatta és azzal annyi. Tudom, igen, ennek is vigasztalnia kellene. De nah
2018. márc. 3. 17:29
 3/10 A kérdező kommentje:
elmondtam*
2018. márc. 3. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kellene vigasztalni... Ha szeretünk valakit ez az érdektelenség baromi fàjó tud lenni. Akkor csak egyet tehetsz hagyj időt magadnak és gyàszold a kapcsolatot... Sikerülni fog a tovàbblépés csak ez sajnos idő. Közhelyes de igaz. Tarts ki
2018. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt gondolná az ember, hogy öt hónap elég már azért. Hát nem....Köszönöm a kommentet, segített! :)
2018. márc. 3. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Szereted a lànyt. Ő is szeret téged. Biztosan nem lehet helyrehozni? Nem lehet, hogy ez az egèsz egy fatális kommunikációs hiba? Nem ugyanúgy mutatjátok ki a szeretetet. Szeretitek egymást, csak nem úgy, ahogy egymástól várjátok. Mi lenne, ha megpróbálnátok úgy, hogy nem a hibákra figyeltek? Beszéljetek arról, ami jó volt, amit szerettek egymásban.
2018. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem működne. Ebben biztos vagyok....De köszönöm!
2018. márc. 3. 18:13
 8/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy sok esetben meg akart változtatni. Én nagyon megbecsültem őt, elfogadtam jóval-rosszal együtt. De mikor csak azzal találkozol, hogy neked változnod kell, betelik a pohár. A jó tulajdonságaimról, vagy arról, hogy mit szeret bennem, sosem beszélt, vagy ha igen nagyon ritkán. Azt se mondta, hogy szeretlek,csak ha harapofogóval húztam ki belőle.
2018. márc. 3. 18:16
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
Hagyni a g_cibe, és odábbállni, mit kell ezen ennyit machinálni?
2018. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hey, ez még rímelt is :))
2018. márc. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!