Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretnék virágot küldeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék virágot küldeni neki. Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Közeledik a Nőnap és mostanában sokat jár a fejemben az exem aki közel két éve szakított velem. Természetesen volt azóta is kapcsolatom, de úgy érzem "ez a lány" volt az igazi az életemben. A szakítás óta nem beszéltünk. Arra gondoltam küldök neki virágot, természetesen anonym módon. Elvégre a remény hal meg utoljára. :) Mit gondoltok?
2018. márc. 5. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse lesz teljesen anonim, ha meg az, akkor mine küldeni?
2018. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen senkije,és nem úgy váltatok elhogy soha többi hallani se akar rólad,akkor egy próbát megér szerintem.
2018. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha az exem virágot küldött volna, szerintem elutazok hozzá, és előtte szedem darabokra és vágom az arcába. :D


Anonim, tök egyértelmű lesz, ki küldte.

2018. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy probat meger!!
2018. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A lényeg, az lenne, hogy valami csoda folytán rájön, hogy én voltam és megkeres. Imádta a meglepetéseket amíg együtt voltunk. Állítólag nem élte ki magát, ez volt a szakítás oka (ugyanis a szülei elnyomták).
2018. márc. 5. 17:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy arcomba vágná, ugyanis szerettem és sosem bántottam semmivel. Igazából az ő részéről volt érthetelne a viselkedés.
2018. márc. 5. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne anonim küld.Rakass bele egy kártyát, hogy pl. "Lenne kedved velem vacsorázni?". Persze, csak ha tudod, hogy nincs senkije.
2018. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg névvel küldd el. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2018. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Ha valaki engem azért küldene el, mert nem élte ki magát, akkor hagynék neki egy egész életet rá és inkább keresnék olyat, aki velem akarja "kiélni" magát. Komolyan, a falnak megyek ettől a dumától.
2018. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondom, én megkeresnélek és elküldenélek a fenébe, mert hülye gyerekes játszmákkal akarsz bármit is.
2018. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!