Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem nagyon szeretem a vágott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon szeretem a vágott virágot, sajnálom mikor elhervad, ezért cserepes virágra gondoltam. Más ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd néhány szép virágot az asztalokra, viszont engem elszomorítanak a vágott virágok. Inkább cserepes kellene, viszont annyira nem vagyok jártas ebben, ti miket ajánlanátok? Később átültetném nagyobb virágládába.
2014. máj. 30. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Akkor én nem tennék inkább virágdekor az asztalokra


Pl [link]

2014. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Az attól is függ mikor lesz az esküvő és milyen színben gondolkozol.

Az egyik nagy kedvencem a mini nárcisz-ez ugye citromsárga

de egy szépen megdíszített fokföldi ibolyát is el tudok képzelni-el lila, esetleg rózsaszín

de ahogy már írták egyáltalán nem kötelező a virágdísz

2014. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 811 ***** válasza:
38%
kaktuszt!! azt elég nehéz elpusztítani, locsolni sem nagyon kell, és szerintem nagyon cuki...mondjuk én már kaktuszt is pusztítottam el...félévenként kellett asszem locsolni, és elfelejtettem, hogy mikor locsoltam, kb három hónap után megint meglocsoltam, és szétrohadt szegény....de még a legstrapabíróbb akkor is a kaktusz....jaaaa és olyan szép narancssárga virága volt, igaz félévente kb 1-szer nyílott....érdekes növény, persze biztos van sokféle.....
2014. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos a kaktusz sztem nem éppen való egy lakodalmas vacsoraasztalra.
2014. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem kell virág. nekem tetszik a gyertya díszkaviccsal vagy üveg kaviccsal vagy úszó gyertyák:

[link]


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Fehérben vagy nagyon halvány rózsaszínben gondolkozok. Én szeretnék virágot, mert tetszik.

Mondom nem nagyon értek ehhez, de valami pici apró virág, amit ha átültetek egy virágládába minden évben kinyílik :)


Vagy ilyen nincs? :D

2014. máj. 30. 15:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerezz be hagymás növényt, amit aztán minden éveben el lehet ültetni.

Vagy veszel egy csomó cserepes orchideát.


[link]

2014. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 811 ***** válasza:
100%
én kérek elnézést, nem figyeltem, hogy esküvő témában van, csak családi kapcsoaltokat néztem, akkor kaktusz nyilván off :DDD
2014. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan dekorációt, ahol mézvirág volt bordó kis cserepekben, nagyon cuki volt, de ahogy felszolgálták a menüt, és jöttek a 2 literes üdítők, borok, sörök, semmi nem látszódott belőle. A másik, ami nagyon jól mutatott, és vacsi után is látványos maradt, az orchidea volt.
2014. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi az asztalokra nem tettünk virágot, viszont a függönykarnisról apró ibolyacsokrok lógtak selyemszalagon (nem fokföldi, hanem valódi illatos ibolya volt)
2014. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!