Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult már itt valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már itt valakivel, hogy fel év külön lét után újra kezdték az ex párjukkal?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Isten mentsen tőle...
2018. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont fél év után. Volt szex meg minden. De kiderült,hogy neki már barátja van. Meg amúgy kétszer ugyanazt a hibát elkvöetni is hiba volt. Soha soha :D Ha egyszer nem működik, utána se fog.
2018. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél év nem elég az újra kezdéshez, évek elteltével is csak talán, inkabb ne
2018. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bátyám igen. 6 év után lelépett a csaj egy másikkal. Kb. fél év után tesóm talált egy lányt, amikor az ex megtudta, elkezdett neki puncsolni, hogy kezdjék újra. 3 év után eljegyezte, már az esküvőt szervezték, amikor a nő felbontotta az eljegyzést, 1 év múlva tesóm megint talált valakit, az ex újra megjelent. Itt már nem volt esélye, mert még szakítás után kitaláltam, a fb jelszavát és megmutattam tesómnak, mi minden van ott(szeretők). Az a nő, azóta folyamatosan cserélgeti a fiúkákat, közben a háttérből érdeklődik tesómék után, de már b***hatja. Szóval, eme példa azt mutatja, hogy nem érdemes.
2018. márc. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont most vagyok túl egy szakításon, ilyen még nem fordult elő velem. Viszont szerintem csak akkor működhet, ha nem haraggal váltatok el és túltudtok lépni a múlton és változtattok azon, ami rossz volt. Ha ez nem megy, akkor végig kísérteni fog a múlt és újra elő fognak jönni a hibák.
2018. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!