Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik annak idején szakítottak a párjukkal/velük szakítottak, de végül nem bírták egymás nélkül és kibékültek? Ha igen, mi volt a szakítás oka, melyik fél kereste meg a másikat, mennyi volt a külön töltött idő?

Figyelt kérdés
Minél bővebben írjátok le a történetet kérlek. Köszönöm.
2017. okt. 11. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legelső barátommal azért szakítottunk majdnem 2 év után, mert már nem éreztük magunkat szerelmesnek. 2 hét külön töltött idő után kibékültünk, akkor jártunk még pár hétig, aztán végleg búcsút intettünk egymásnak. Ekkor 16 voltam. Ezután kialakítottam egy érdekes kapcsolatot egy sráccal, nem mondtuk ki, hogy járunk, de szerelmesek voltunk. Egy év után rengeteget veszekedtünk, semmiben nem értettünk egyet, folytom martuk egymást, napokig vagy hetekig nem beszéltünk csak, de nagyon szenvedés volt az egész, tavaly februárban minden kapcsolatot megszakítottunk egymással. A mostani barátom fél év után szakított velem, nagyon szerettük egymást, de történt vele egy durva dolog, szétszakadt a családja, és azt mondta, ne folytassuk tovább, mert nem tudja nekem megadni azt, amire szükségem van (szerintem ez butaság, mert elvárásaim egyáltalán nem voltak és nem is lesznek, szerettem volna mellette lenni, de elfogadtam a döntését), ez egy hónapja történt. Néha írtam neki, hogy hogy van, de mivel egyáltalán nem látom, hogy érdekelném, inkább már hagyom. De belül azért reménykedem, hogy kibékülünk. Bár az eddigi tapasztalataim alapján inkább talán jobb lenne nem újra összejönni. Tudni kell, hogy szeretetből vagy megszokásból folytatjátok inkább, ha megszokásból, akkor úgyis csak az lesz, ami az első esetem.
2017. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 éve történt, hogy szakított a barátnőm velem, aztán fél év múlva egy véletlen találkozás után újra kibékültünk. Kiderült, hogy teljesen félreértettük egymást, tisztáztuk az életünket. Azóta együtt vagyunk, nem bántuk meg.
2017. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után elhagyott, mert nem hitt már a kapcsolatban, úgy érezte az értékrendünk teljesen más, soha nem fogunk összecsiszolódni (amit én is tudtam, mert naponta veszekedtünk, olyan szinten, hogy a munkahelyeinkre alig bírtunk bemenni a fáradtságtól). Majd úgy hozta az élet a szakítás után 3 hónappal abba városba költöztem ahol ő élt. Összefutottunk és békülés lett. Jobban szerettük egymást mint előtte, és csak az számított, hogy együtt legyünk, békülést követő második héten azon kaptam magam, hogy együtt is élünk. Mindent megbeszéltünk és megpróbáltunk csiszolódni. Fél évig nyugi is volt, azaz eddig bírtuk a szerelem hatására elnyomni saját magunkat, hogy a másiknak megfeleljünk, majd hol nyugodtabb, hogy rosszabb 2 év következett. Családot, gyereket terveztünk...Majd egy veszekedés alkalmával újra szakítottunk. Több mint fél év telt el, és most jutottunk el arra a szintre, hogy egyáltalán szóba álljunk egymással ha muszáj. Kedvesek vagyunk egymással de távolságtartóak. Magam részéről tudok csak nyilatkozni: mai napig szeretem, de tudom, hogy köztünk ez nem működne, mert valakinek fel kellene adni magát a másik boldogságához. Egy kapcsolatba pedig két boldog ember kell.

Nekem ez a tapasztalatom. Biztos vannak akiknek megy az újrakezdés. De nagyon fontos, hogy mi a szakítás oka, mert ha alapvető ellentétek vannak jellemben, értékrendben nem szabad újra próbálkozni. Sajnos időhúzás.

2017. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!