Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátnőmnek, tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Solo66 kérdése:

A volt barátnőmnek, tavaly decemberben volt egy munkahelyi bulija ahova csak az ott dolgozók mehettek el. A nővérével együtt dolgozik ott. Így a volt barátnőm édesapja vitt ki minket kocsival. Kérdőjel?

Figyelt kérdés

Elbúcsúztunk. A szerelmes maszlagok meg minden. Az ég világon minden rendben volt, én pedig mentem haza.Aztán másnap, mintha teljesen kicserélték volna. Már nem az a lány volt aki elbúcsúzott tőlem a kocsiban. És bármit csináltam mindennel csak a baja volt. Elmentem hozzá egy olyan hét múlva hogy mégis mi a baj. De arra se volt képes hogy megcsókoljon. Hozzámbújjon éjszaka. Megöleljen. vagy köszönjön ha elmentem hozzá. Csak feküdt az ágyon és nem csinált semmit. Oda lökött egy "Szia"-t de ennyi. A szüleivel is úgy beszélt mint a kutyával. És ez másnap sem változott. Úgyhogy összecsomagoltam és hazajöttem. 20/F

Ennek már három hónapja, de tudni akarom ,hogy mi történt. Vagy ha nem is száz százalék biztosan de szeretnék egy pontot találni ebben az egészben amiből kitudok indulni. Vagy tudok belőle tanulni. Mert ok nélkül nem változik meg így egy ember.

Mi történhetett azon az éjszakán?


2018. márc. 10. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg nem fog kiderülni. Talán megerőszakolták. A nővérét kérezted már?
2018. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Valszeg bepasizott.
2018. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nővére hogy nagyon sokáig ott volt. És bulizott. Olyan indokokat mondott hogy ő nem akar úgy élni mint a nővére. Hogy be van zárva egy kalitkában, holott ennek semmi alapja nem volt. Én úgy éreztem ezeknél az indokoknál is hogy csak ki lett valami találva hogy ne az igazat kelljen mondania.
2018. márc. 10. 11:52
 4/16 anonim ***** válasza:

Most akkor neked mi nem egyértelmű?

Örülj neki hogy "kirakott", nem utána hónapokig nézett hülyének :)

2018. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az nem egyértelmű, hogy egy estétől mit kapott meg amit tőlem nem?
2018. márc. 10. 11:59
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezt valószínűleg már nem fogod megtudni de én is arra tippelnék hogy esetleg történt valami vele azon a bulin. Lehet egy másik srác vagy valaki olyannal beszélgetett aki kapcsolat ellenes így tele tömte a fejét. Ki tudja.
2018. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megcsalt, vagy csak ennyi az egész, hogy valaki odamegy hozzá és teletömi a fejét ilyen szarságokkal és véget vett egy kapcsolatnak? Egyik napról a másikra.
2018. márc. 10. 12:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Valszeg ez a dolog már előtte elkezdődött, aztán ott főtt le a kávé.
2018. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És hogy értékeljem az egészet így a végén? Hogy mire volt nagyobb esély, hogy azért mert nem akar "kaltikában élni" ezért nem akart már hűséges maradni és félrekavart. Vagy pedig hogy elege lett a párkapcsolatból, mert valaki teletömte a fejét hülyeségekkel. És utána csinált valamit? Melyik a reálisabb?
2018. márc. 10. 12:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindkettő, de ezen fölösleges agyalni, mert ha tele lehetett dumálni a fejét, akkor ez ennyi, nem volt egy stabil kapcsolat.

Valszeg nem élte még ki magát, vágyott új farkakra.

Ennyi.

Mondom, örülj neki hogy kirakott.

2018. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!