Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ilyen emberre mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen emberre mit lehet mondani?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy kapcsolatomnak. Én szakítottam vele, pedig nem akartam, de muszáj volt. Szóval volt egy nagy veszekedésünk, onnantól kezdve alig keresett, de állította, hogy velem akar lenni, nem akar szakítani, de várjak. Hát 3 héten keresztül ment a veszekedés, hogy látom rajta, hogy nem akar velem együtt lenni, hogy akkor mondja meg. És frankón nem mondta ki még akkor se, ha úgy beszéltem vele, mint a kutyákkal. Hogy az ilyen mit érez legbelül? Tudom, hogy nem szeret, tisztába vagyok vele. Jól eljátszogatott velem, de nem értem mire volt jó, mitől lett neki jobb. Ha valaki tudna értelmes magyarázatott adni erre, akkor ma már nyugodtan fekszem le. 😂😂
2018. márc. 14. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Te együtt voltál vele és nem tudod a választ. Mi olvastunk 6 sort, az is csak a te oldalad és nem tartalmaz tényeket, akkor mégis mi honnan tudjuk a megoldást?


Feküdj le és lépj tovább!

2018. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!