Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lehet azt mondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet azt mondani egy emberre, hogy ő egy senki? Mikor lesz valaki senki? Miért leszek én senki? Kire mondanátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A gerinctelen, bájgúnárok biztosan azok. Azt hiszem, hogy azokra is mondják, akik nem értek el túl sok mindent még az életben.
2013. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor valaki emberileg oly annyira leírja magát, hogy esélye nincs arra, hogy valaha egyenes és normális ember legyen belőle, mert megfelelő számára az a jellemtelen állapot amiben él és árt másoknak. Az ilyenre mondják ezt.
2013. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát nem anyagi jelentéssel bír a 'senki' szó.
2013. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Céltalan , semmit nem tett le az asztalra még önerejéből , nem kitartó , nagyképű a semmire , mások segítsége nélkül nem lenne képes semmire. Ennyi elég ?
2013. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az az ember volt a senki aki ezt mondta rám..ő aki mindig bántott szavakkal,mégis amikor ki akartam lépni a kapcsolatból mindig szerelmet vallott.aztn egy nap megint vitazkott velem és azt mondta,hogy egy senki vagyok.rákérdeztem és akkor is igen te egy senki vagy,mert ki lennél. holott ő semmivel sem tett le többet mint én,sőt belőle még hiányzik megannyi emberi tulajdonság,hogy képe volt ilyeneket mondani egy olyan személynek aki rengeteg dologról mondott le miatta és tényleg mellette állt mindig minden körülmények között.igen én legszívesebben rá mondanám ezt ,hogy egy senki.
2013. okt. 27. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó nagy tapló volt az illető,hogy ilyet mondott.Ilyet nem mondunk akkor sem,ha dühösek vagyunk.Meg hát igen,először nézzen magába,aki mondja.

Én van,hogy magamra mondom,mert éppen annyira padlót fogtam,de az más.

2013. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az interenetes trollok például mind egy szálig azok :) kisstílű műmájer kaffogó rühestacskók.
2013. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!