Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt párom nem hagy békén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom nem hagy békén, két év után sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többször is próbálkoztunk, hogy működjön, az utolsó egy évig tartott és két éve szakítottunk. Van párom, neki is; mégis olyan dolgai vannak, hogy falra mászok tőle. Mindenhonnan letiltottam, így könnyebb volt a felejtés. Egy évig keresett állandóan, majd ez megszűnt - mint kiderült, lett egy barátnője. Egy évig nyugi volt, aztán megint elkezdődött két hónapja. A kollégáival jelöltet be, meg ők írnak rám. Természetesen nem fogadom el a beszélgetést, de komplett novellák születnek. Az egyik azt írja, hogy hiányzom neki, meg állandóan rólam beszél. A másik azzal tisztelt meg, hogy elmesélte: exem kivesézte és eléggé részletesen elmondta az új barátnője és a köztem lévő különbségeket szexuális téren. Azt hittem, elsüllyedek. Mint kiderült, az egész cég (cirka 20 fő, csupa férfi) ezzel van tele. Szerettem volna beszélni vele, hogy álljon le, mert nem vagyok egy idegbeteg alkat, de nagyon megcsapom, de nem tettem, mert féltem, hogy azzal csak bátorítom. Nos, a legújabb epizód az, hogy én swinger-klubba akartam menni, meg édeshármast akartam kipróbálni stb. Ahogy elnézem, most az a taktikája, hogy porig aláz mindenki előtt. Honnan tudom? Az egyik kollégájának a felesége a barátnőm lett a szakítás után. Erről ex nem tud.


Mit tegyek? Nagyon kínosan érzem magam. Nyilván aki ismer, az tudja, hogy strandra sem szívesen járok, mert nagyon gátlásos vagyok, így nyilván nem megyek el idegenekkel szexelni sem, de szeretnék megálljt parancsolni ennek.


Köszönöm a segítséget.

30N



2018. márc. 18. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már zaklatás kategória amit feljelenthetsz mert a jó híred akarja porig alázni. Bár ez hosszú és megalázó lehet. Azért megnézném a képét ha a férfirokonaid s barátaid mennének el a munkahelyére megkérdezni mégis mik ezek a gyönyörű pletykák amiket kitalál.
2018. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A feljelentés lesz a megoldás. Egyrészt ha nonstop keres akkor távoltartás,másrészt megsérti a becsületed és jóhíred (Polgári törvénykönyv szerint). Ez az egyik módszer. A másik,hogy nem foglalkozol vele.
2018. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit én tanácsolnék, hogy ne foglalkozz vele. Mégis kit érdekel, hogy másik mit gondolnak rólad? Főleg, hogy vad idegenek. Aki rád írna egyszerűen tiltsd le, de be is állíthatod, hogy csak ismerős tudjon üzenni. Ezeken kívül, ha még nem tetted meg, akkor ellenőrizd, hogy mit láthatnak a nem ismerősök az adatlapodból...ott is vedd le mindent a csak ismerősre. Így ha nem reagálsz rá majd csak megunja. Ha nem akkor lehet jobb lenne jogi útra vinni az ügyet.


22/L

2018. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 2 megoldást látok.


Az első, és a sokkal jobb, ha nagyconalú leszel és egyáltalán nem foglalkozol vele. Porig aláz? Miért, ki előtt? A kollégái megtudják a szexuális szokásaidat? Na és? Az ő színvonalukat mutatja az, hogy ezen csámcsognak, hamar meg fogják unni. Ez az egész csak akkor szégyen, ha te annak érzed. Ha belegondolsz: egészen pontosan mi a "rossz" abban, hogy a kollégáinak ilyesmiket mesél? Aki ismer, az úgyis tudja, milyen vagy, aki nem ismer, az meg kur­vára irreleváns, hogy mit gondol, nem számít.


A második az, ha bizonyítékokat gyűjtesz és feljelented zaklatásért. Ezt nem tudom, hogy igazából hogy működik, és nekem túl nagy macerának tűnik.

2018. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat nem szép dolog a szexuàlis életedet nyilvsnosságra hozni ezzel tége alszott meg de ezzel a húzàssal csak a sajàt szegénységi bizonyitvsnyàt irta alà .Vagy feljelented vagy megmondod neki ha nem àll le akkor megteszed a szükséges lépéseket akkor hàtha észbe kap .
2018. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Terjessz te is róla rossz pletykàt.

Pl.Rossz volt az àgyban,kicsi a farka,soha nem volt figyelmes.

2018. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha egyáltalán nem foglalkozol vele, és nekem elhiheted, hogy mindenkinél jobban tudom.


Még 16 évesen lett egy haverom, olyan igazi belevaló gyerek mint én, magánnyomozó akart lenni, és mivel kerestem az apámat, féltestvéreim, segítettem neki... Aztán szerelmes lettem egy lányba, osztálytársamba, aki koleszos volt és messze lakott, ÉS ITT KÖVETTEM EL EGY ÓRIÁSI HIBÁT, megkérdeztem, mit tud róla.

Ugyebár van, amit meg lehet tudni a neten, ez tiszta sor, aztán egyre tovább ment, és úgy képzelte, hogy 3-an leszünk magánnyomozók!!!

Ekkor összevesztem a haverommal, aki évek alatt kitűnő magánnyomozó lett, és amikor néha véletlenül összefutunk, még mindig mondogatja, hogy dolgozzunk együtt, meg ezt-azt hallott a csajról - régebben még kiakadtam a "beépített emberén" aki a csaj osztálytársa volt főiskolán (még év előtt megvette az egyik osztálytársát, hiszen így lehet a legjobban információt szerezni), ma már így 7 év távlatából sokkal meredekebb dolgokon sem lepődöm meg.


Jelenleg a csaj jár valakivel, akiről erősen gyanítom, hogy a haveromnak dolgozik!

És ez a srác valószínűleg járt a lakásunkban, a szobámban (futár hozott egy nagy csomagot, pont amikor nem voltam itthon, egy rokonom beengedte), a csomagban egy tárgy volt, ráírva "Felismered?!" és sokáig nem is értettem, ki és miért küldhette, aztán beugrott, hogy igen, láttam már valahol - képen, a csaj lakásában!


Szóval én is próbálok nem foglalkozni vele.

27/F

2018. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!