Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az ha felhivom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az ha felhivom a parom ejjel 2kor, hogy jojjon haza azt mondja hadjam beken es inkabb haza sem jon mert most iszik a haverokkal? Es hogy stresszelem, pedig minden masodik heten eljattsza ezt?

Figyelt kérdés
ja es elmondhatom ,hogy nem sok jobb not talal nalam ebben a varosban?es ezt o is allitja.es azt mondja szeret es en vagyok a alegfontosabb neki
2012. márc. 15. 23:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoztál már azon, hogy esetleg nem megfelelő párt választottál? ha nem, akkor sztem kezdd el!
2012. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
és miért nem mehet haverozni ha akar? te is menj a bnőiddel bulizni:)
2012. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen, de az olyan égő, hogy haza rendeled bulikor, ne aggódj már.
2012. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
voltam en is .most ertem haza.de neki miert nem eleg soha????miert fontosabb mindenki mint en?miert nem lahet hazajonni egy meleg szep tiszta otthonba,hozzabujni a szerettemhez?
2012. márc. 15. 23:43
 5/26 A kérdező kommentje:
de ez nem is buli amit ok csinalnak.csak ivas.
2012. márc. 15. 23:44
 6/26 A kérdező kommentje:
es addig iszik amig mar nem tud magarol es aztan hazajon ,hogy osszeveszett mindenkivel,vagy hogy megvertek vagy ilyesmik.
2012. márc. 15. 23:45
 7/26 A kérdező kommentje:
es en nem is erzem jol magam masokkal.miert nem tudunk elmenni eggyutt csajok es sracok es jol erezzuk magunkat?mii csajokul ok meg pasikul,es engem nem is hiv oda ,pedig en hivtam ot oda ahol mii voltunk es raadasul egy sokkal jobb hely.
2012. márc. 15. 23:47
 8/26 anonim ***** válasza:
13%

kommenteket nem olvasva:


Az ég áldjon meg!

2 hetente elmegyek a haverjaival kikapcsolódni és te még ekkor is b a s z o g a t o d.

Én is elküldenélek a gúsba.


Telesen rendben van a reakciója, a tiéd pedig egy idegesítő tinip i c s ának tűntet fel.

2012. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Had járjon el szórakozni.Nem kell állandóan együtt lenni.Te is járj el a barátaiddal kéthetente.
2012. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez történet nekem annyira gyerekes. Miért nem beszéled meg vele,mi honnan tudjuk mit akar a párod?
2012. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!