Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert megmondtam a véleményem mikor megbántott. Most viszont teljesen ki vagyok készülve. Jól cselekedtem? 23N

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, ahova nem jelentettek be és ma utánaolvastam a dolgoknak, amin kiakadtam. Barátommal este beszélgettünk és elmondtam neki hogy ideges vagyok a holnapi nap miatt. Erre ezt írta: "leszarom a problémáid, nem az én dolgom, mesélj mást."

Ez borzasztóan rosszul esett. Visszavágtam neki, hogy milyen érzéketlen és az előző kapcsolata is ezért ment tönkre. Erre megkaptam, hogy legalább kiderült mit gondolok róla és nincs értelme a továbbiaknak és ne keressem többet.

Már bánom hogy nem tűrtem el neki ezt is, de mindig csak hallgattam eddig is. Már mindjárt hányok az idegességtől.


2018. márc. 18. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Hogy járhattál egy ekkora fhaszparaszttal? 👏
2018. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez csak egy jó indok volt a szakításra. Aki ilyen miatt kidob annak már érlelődött a dolog egy ideje. Ő volt a paraszt és nem te. Örülj, hogy nem épít már le többet.
2018. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
paraszt .Jol tetted hogy megmondtad neki .
2018. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Hát, a reakcióitok alapján pont összeilletek.
2018. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Egy kapcsolatban el kell tudnod mondani a másiknak, ha zavar valami. Jó, hogy vége
2018. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora bunkó paraszt egy pasi. .. örülj hogy megszabadultal tőle. Ne akarj mártír lenni hogy lenyeled a bunkosagat.
2018. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tudom. Neki is rossz időszaka van de én ilyet soha nem mondtam neki. Mindig mindenben mellette voltam és támogattam :( de lehet jobb igy.
2018. márc. 18. 22:43
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén, mi értelme egy párkapcsolatnak, ha azt vágja a fejedhez a másik, hogy "leszarom a problémád, nem az én dolgom"?


Nem volt soha szexkapcsolatom, de szerintem a férfiak többsége még egy sima szexkapcsolatban is ennél több érdeklődést és empátiát tanúsít a másik ember iránt, mint amit a volt barátod megnyilvánulása tükröz.

2018. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Imádom az ilyen kétbites kérdéseket, amik szinte kívánják, hogy jól odaszóljál a gaz férfinak.


"Szakított velem a barátom, mert megmondtam a véleményem"


Senki se szakít olyan miatt, amit a kérdésben írtál. Egyszerűen egy sz.r kapcsolat volt és ő mondta ki először, hogy viszlát.

2018. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Csak pont akkor rúgott belém mikor eleve rosszul voltam.
2018. márc. 18. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!