Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jol dontottem/csel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jol dontottem/cselekedtem?

Figyelt kérdés

Volt egy parkapcsolatom 1 honapos volt szombaton. Vasarnap az o csaladjanal voltunk karacsonyi ebeden. Az utolso 1 hetben folyamatosan telefonozgatott, de tegnap mar feltunoen hasznalta a telojat. Rakerdeztem, hogy kivul irogat folyamatosan? Erre csak annyit mondott, hogy az egyik unokatesojaval meg egy regi csaj osztalytarsaval. Nem szoltam semmit, de akarmikor a csaj irt akkor elvonult a telefonjaval hogy ne lassam. Kicsit szegyenlem, de beleneztem a telefonjaba, amig nem volt ott. A beszelgetesukbol kiderult, hogy egy randivonalrol ismeri es meg soha nem talalkoztak, de O mindennap irt neki, de a csajszi nem is valaszolt neki, csak a legelejen, a lenyege az volt, hogy a lany nyugodtan jojjon el, O elmegy erte az allomasra kocsival, es hogy nyugodtan aludhat nala stb. Mikor rakerdeztem, hogy megis honnan ismeri oszinten, akkor annyit mondott, hogy menjek haza, mert nem akarta hogy ot megvadoljak azzal, hogy hazudik. En pedig szakitottam vele!

Ti szova tettetek volna? Ti mit tettetek volna az en helyemben?

23/N



2016. dec. 26. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól
2016. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól cselekedtél, könnyen megcsalás lett volna a vége. Nem érdemelt meg téged. 27F
2016. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi, csak most eleg rossz kedvem van emiatt es mar nem vagyok benne biztos, hogy jol dontottem... :-/
2016. dec. 26. 15:26
 4/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Jól döntöttél! Ez csak 1 hónap, ennyi idő alatt meg sem lehet ismerni egy embert rendesen. Most kimutatta már ennyi idő alatt a foga fehérjét, örülj neki inkább, hogy nem később bukott ki milyen is valójában.

29F

2016. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Nagyon is jól döntöttél, csak azt nem értem, ehhez miért kell a mi egyetértésünk, hiszen te is meggyőződhettél róla, hogy alattomosan mit művel a hátad mögött.
2016. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ezt csináltam volna a helyedben. persze, nem illik belenézni más telójába.... de ilyen helyzetben teljesen jogos volt, hogy belenéztél... és bizony be is igazolódott a szörnyű gyanúd... most el kellene tűrd inkább, hogy más lányokkal összefekszik, közben a képedbe hazudozik??? ugyan már. a legésszerűbb döntés volt. és nagyonis jól tetted, hogy kidobtad.

persze szörnyű érzés egyedül maradni, még rosszabb, ha mindez karácsonykor következik be, de biztos vagyok benne, hogy túl fogsz lendülni ezen :)

2016. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek!

Utolso, szakitas utan elbizonytalanodok, hogy lett-e volna valami mas megoldas.

2016. dec. 26. 16:17
 8/10 A kérdező kommentje:

Az utolso kommentem az 5 valaszolonak szolt!

6. Koszi szepen, igen nekem is van lekliismeret furdalasom, hogy beleneztem a telojaba, de az utolso egy hetben teljesen mashogy viselkedett es folyamatosan elvonult a telefonjaval.

2016. dec. 26. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy "csak" egy hónap után derült fény rá, hogy gerinctelen alak, és nem 10 év után. :(

Szerintem jól cselekedtél, ilyenkor ne mondja nekem senki, hogy nem etikus belenézni valakinek a telefonjába.

2016. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mindenkinek ment a zold kez :)
2016. dec. 26. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!