Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után exxel szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után exxel szoktatok beszélni alap dolgokról?

Figyelt kérdés
Az én röviden fogott kis történetem annyi, hogy 2 hónapja mentünk végleg szét, áprilisban lenne 2 éve, hogy együtt 'vagyunk'. Azóta lett barátnője, nekem is barátom. Nagyon mély lelki kötődés volt köztünk, a szex is nagyon jó volt, mégsem volt meg nála az a valami, az a plusz, így az xx. próbálkozásunk után végleg úgy döntöttünk, hogy lépnünk kell, de külön utakra... Én voltam a szenvedő, nagyon szerelmes voltam. Már nagyjából ez elmúlt, de még mindig sokat gondolok rá, viszont meleg szívvel. Miután szétmentünk írt is pár napra rá - érdekelte hogy van a törött kezem. Most újra írt ma reggel...Nem töröltem, és nemis tiltottam sehonnan sem, mert az nagyobb fejfájást okozott volna szerintem. Barátnőm azonnal mondta, hogy felejtsem el, hogy visszaírok. Pedig én akkor már visszaírtam, szerintem olyan nagy dolog nincsen ebben, hogy megkérdezi hogy vagyok mi újság és én is visszakérdezek. Szóba hozta, hogy van e pasim azóta, mondtam hogy igen, az övét Facebookon már láttam. Viszont kérdeztem, hogy boldog e? Ő egyértelműen válaszolt rá, hogy annak kellene lennie, de nem az... Igazából én se, egyelőre, de adok magunknak időt. Nyilván nem az ágyába akarok menni, de szerintetek ez mennyire fér bele ha netán néha beszélünk? Ti voltatok már így - ha igen, mit tanácsoltok és hogyan döntöttetek? Előre is köszönöm a válaszokat! 🙂 Normális kommenteket kérek...

2018. márc. 20. 15:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nekem ebből az derül ki, hogy nem szimplán barátságból írt neked. Miért írnám meg az exemnek, hogy boldogtalan vagyok a jelenlegi kapcsolatomban? Bocsánat, de elképzelhető, hogy ahogyan egyszer itt fogalmazott valaki: "Jó, ha az ember jó viszonyt ápol a bejáratott puncival, sosem lehet tudni, mikor jön jól"
2018. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcsileg úgy gondolom,belefér. Csak mivel az aktuális párkacsolatod és az abból fakadó boldogságod felől érdeklődik,nem biztos,hogy ez sima érdeklődés. Én azért nem beszélek az exeimmel szakítás után,mert saját magamat keverem meg ezzel. Pedig a legtöbbre jószívvel gondolok én is.
2018. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször is volt hogy ráírtam az ex nőmre vagy a nő írt rám. Ha válasz is volt akkor minden esetben dugás lett a vége. Persze az ember képes azt hinni hogy olyan lesz mint régen, sőt az idő megszépíti a kapcsolatot, de csalódás volt mindig. A szex sem volt olyan jó mint korábban és mi sem változtunk semmit, a szakítás oka mindig megmaradt.
2018. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Noren1989 ***** válasza:
45%

Nem szoktam exekkel beszélgetni. Semmilyen módon.


Barátnődnek mintha lenne esze...

2018. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló. Köszönöm az értékes válaszodat. Ha elolvastad volna a szöveget teljesen, rájöhettél volna, hogy normális kommenteket várok. ☺️

Többieknek köszönöm. Valahogy én is úgy gondolom, hogy szabad beszélni, de kontrollálni kell, hogy miről és talán milyen időközönként...Nem tudom mi lenne a legjobb. Agyilag tudom és úgy is gondolom, hogyha megpróbálnánk sem lenne olyan amilyennek az ember megálmodja... Tovább kell lépni. Azon vagyok. Na de akkor minek ír ilyeneket, főleg, hogy örülne nekem (van egy "közös" kutyánk, ő tőle is nehezen szakadtam el, szívesen meglátogatnám, de nem tudom mennyire jó ötlet, de akár az utcán is bármikor össze futhatunk). És, hogy hiányzik neki a közös fürdés, az eltöltött idők. Nyilván nekem is, de így döntöttünk. Nem akarok én tőle már semmit, hisz a végén úgyis én szívnám meg...

2018. márc. 20. 16:06
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Exxel és ExxonMobil? Talán inkább exszel
2018. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Oké tehát mindketten full meggondolatlanul ugrottatok egy új kapcsolatba, csak hogy "legyen valaki" gondolom... Ahol nem vagytok boldogok, meg fel se dolgoztátok az előző kapcsolatot.

De isten őrízz hogy a jelenlegi partnereitekkel próbáljatok meg javítani, vagy ha ez nem megy, szakítani és egy kis önfejlesztést csinálni. Inkább együtt drámáztok.

Igen hiányzik neki ami volt, biztos idealizálja is. Lehet lefeküdnétek 1-2x vagy többször, és hirtelen eszébe jutna miért is mentetek szét, mert nem változtatok 180 fokot 2 hónap alatt.....

Hagyd ezt az egészet, de a jelenlegi párod is, és inkább az önismereteden dolgozz, hosszú távon jobbat fog tenni.

2018. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy nem szakítottatok az exeddel, együtt vagytok, és ő az exével írogat egymásnak "néha alapdolgokról".

Hogy esne?

2018. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A #7 kell egyetertesek, szerintem is ugy volt h egybol kapcsolatba ugrottatok, csak h felejtsetek egymast es egy ido utan kijott ez a hiba, hisz meg nem zartatok le.
2018. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igazából 10 napja vagyok együtt a barátommal érzelem nélkül...Elvileg ő sem érez még semmit, de gondoltuk, hogy megpróbáljuk mert amúgy meg nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak...Lehet dobálni szavakkal...Most konkrétan egy szardarabnak érzem magamat.
2018. márc. 20. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!