Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított?

Figyelt kérdés
Szakított velem, mert kapcsolatunk legeslegelején bizalmatlanságra adott okot. Facebookon chatelt egy másik nővel, miután lebukott azonnal törölte is az üzeneteket. Majd egy bulin flörtölt egy nővel előttem. (volt testi kontaktus is). Nagyon kiakadtam rá, bocsánatot kért, a bizalmam teljesen megrendült. Akivel előttem flörtölt vele heti szinten találkozott, mert a haveri társasághoz tartozott. Kértem kerülje el őt, mert nekem ez nagyon rosszul esett, de nem tette. Nem bírtam ezeket a találkozásokat szó nélkül hagyni, így kidobott.
2018. márc. 24. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy kell jogalap a szakításhoz...
2018. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy "jogos"? minden szakítás "jogos". nem tartozik neked semmivel, ha nem érzi jól magát akkor szakít és kész, ehhez nem kell semmi "jog". amúgy az más kérdés, hogy jobban jártál így, mert egy ilyen köcsög tudod kinek kéne...
2018. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

és ha nem jogosan, akkor mit csinálsz?


Bepereled?

2018. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj hogy megszabadultál tőle...
2018. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
neked kellett volna szakítanod.
2018. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És még sajnálod, hogy szakított? Nemhogy örülnél.
2018. márc. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szakításban nincs ilyen, hogy jogos-nem jogos. Aki nem érzi jól magát egy kapcsolatban, az kilép és ennyi.

Más kérdés, hogy neked kellett volna mar rég kidobnod azt a sz.rházit. Valószílüleg lazán csalt azzal a másik nővel, vagy még ki tudja kivel. Örülj, hogy megszabadultál tőle.

2018. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindig azt tanácsolják a nők azoknak a férfiaknak, akik sírnak, hogy valaki nem akar velük lenni, hogy "fogadd el, egy nő megválaszthatja, hogy kivel fekszik le, és a nemre semmilyen magyarázatot nem kell adnia".



Nos, ugyanezt tudom neked is most mondani. Fogadd el, így döntött, és ezt nem kell megmagyaráznia.

2018. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arca az van - de nem vesztesz vele semmit.
2018. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo nagyon sajnallak..

Hidd el jobb hogy nem vagytok egyutt mert ez undorito amit muvelt..neked kellett volna szakitani ezzel az idiotaval!

2018. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!