Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a barátnőm, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőm, ezért szakított velem. Jogosan?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit feszültebb vagyok a kelleténél, ezért kevesebbet is tűrök mint egyébként.

Tegnap este történt az eset, hogy hazajöttem a munkából és a barátnőmmel szerettem volna szexelni.

Éreztem rajta hogy nem fürdött, így szóvá tettem, hogy örülnék ha elmenne szex előtt fürdeni.

(egész nap nyomkodja a telefonját nincs más elfoglaltsága, fb-ozik, szóval az idejébe belefért volna, hogy mire hazaérek megfürödjön, bezzeg hajat mosni azt tudott)

Szóváltásba kerültünk, addig fajult a dolog hogy nekem jött, én nem hagytam magam...és megütöttem védekezésből.

Ezért szakított velem, szerintem teljesen jogtalanul!

Ő kezdte a verekedést, mert én szóvá tettem hogy büdösen nem akarok ágyba bújni vele...


2017. okt. 13. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy, hogy jogosan vagy nem jogosan? Valószínűleg nem lehetett túl komoly a kapcsolat.
2017. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb nektek külön.
2017. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

Tök mindegy milyen körülmények vannak. A gyakoris lányok élve elásnak, ha meglátják, hogy kezet mersz emelni egy lányra mert jaj szegény, még a végén sírva fakad és örök életre rettegni fog a traumától amit okoztál.


Meg amúgy tök mindegy, hogy mi jogos és mi nem. Ha ezen így össze tudtatok veszni akkor nem bírt volna egyetlen nagyobb veszekedést sem a kapcsolat.

2017. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen, de mindketten hibásak vagytok.

Neki ugyanúgy nem szabadott volna kezet emelnie rád, ahogy neked sem rá.


22/N

2017. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Számomra nem szamit mik a körülmények, megut akkor ennyi volt. Amugysem lehetett minden tökéletes, ha inkabb a telojat nyomkodja, mint Teged.. sztem is jobb lesz kulon Nektek.
2017. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5. de ő kezdte! Vagy hagyjam magam hogy üssön, amíg kedve tartja?
2017. okt. 13. 21:36
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem te szakítottál vele, mert neked ment?


Szerintem nemhogy a férfi nem ütheti meg a nőt, de FORDÍTVA IS TILOS!

Sok nőtársamat komolyan nem értem. Kell nekik az egyenlőség, verik a férfiakat, aztán meg játszák az áldozatot, ha vissza kézből kapnak egy pofont.

Engem nem üthetne meg a párom, de én sem emelnék kezet rá sosem.


Semmi nem volt jogos. Eleve hülyék vagytok mindketten. Fürdésen összeverekedni?! Jobb nektek külön.

28N

2017. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
#6 Szerintem meg megérdemelted. Amúgy sem üthetnél vissza. Arra még nem gondoltál, hogy azért nem fürdött, hogy hátha észreveszed magad? Így akart jelezni, hogy gané szagod van, fordítva hogy esne:) gondolkodj már...
2017. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Van, aki külön mos hajat és külön zuhanyzik/fürdik? Nem vagytok egymáshoz valók.
2017. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8. kérlek ne magadból indulj ki...én ahogy hazaérek egyből megfürdök és mindig jó illatom van!
2017. okt. 13. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!