Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kérdezősködik? Kuld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezősködik? Kuld kozos fotokat? Nyomozgat?

Figyelt kérdés

Szakítottam vele, mert szemét módon bánt velem, majd két évig.

3.nap már irogatott, hogy randizok-e, meg küldott 3kozos kepet, hogy tartsam meg, mert biztos toroltem mar az osszes kozos fotonkat.Kerdesere a valaszom, hogy pasizok-e, azt irtam nem.Az o valasza viszont az volt, hogy ket lannyal is beszelget..De neki most meg kell nyugodjon a lelke, jo most egyedul..Mondtam akkor ne zaklasson, chateljen a ket lannyal..Masnap; neki kell egy targy, amit nalam hagyott, vigyem el..Mondom nem vagyok (mar) a cseleded, gyere el erte.Elotte persze kozolte, hogy neki mondtak ismerosei milyen jol elvagyok facebookon, meg hallotta voltam etteremben, biztos pasiztam..Nem ertem mi koze hozza, plane ha o csajozik..Egyebkent baratnommel voltam etteremben..Eljott..Futyureszett, jo kedve volt, es csipogott a messengere ezerrel..Mi ez?Birtoklasi vagy?Vagy feltekeny?Vagy amire meg gondolok...ha en randizok akkor o buntudat nelkul randizhat o is?De ha meg mar nem kellunk egymasnak..akkor miert lenne buntudata, ha randizna?



2018. márc. 28. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Óvoda.


Cuccait összeszedni, és oda adni neki MIND, maradéktalanul. Mindent a helyére tenni, és végleg lezárni, tiltani, törölni. Mit kéreted magad te meg? Ha ennyire zavar hogy létezik, miért nem törlöd és tiltod?

Mit a mondani valód?

2018. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azert nem tiltom, mert meg van egy kozos ugy, amire varni kell.Egy papirt kell jovoheten alairnunk, ami pontot tesz a kozos ugy vegere...Utana tiltani fogom.😏 Ha nem tudsz a kerdesre valaszolni, akkor inkabb ne reagalj.Koszonom.
2018. márc. 28. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, féltékeny.
2018. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy féltékeny. Azt hiszi visszakaphat bármikor. Én is mentem már le kutyába, meg is bántam. Te ne tedd, légy közönyös.
2018. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 eselyt is kapott mar..Ujra, es ujra bebizonyitotta, hogy keptelen megvaltozni..Mostmar tudom, hogy nem lenne ertelme ujra kezdeni..Soha tobbe nem leszek a labtorloje.
2018. márc. 28. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Csak a szíved ver át.
2018. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint ha fel akarna vágni előtted hogy ő kell a csajoknak. Azt hiszi azzal féltékennyé tehet ha ezeket az orrod alá nyomja. Nem kell vele foglalkozni ne is menj hozzá vissza ezt jól teszed. A haverjainak meg még annyira sincs semmi közük mit csinálsz facebook-on. Ráérnek pletykálni nekik nincs életük azért foglalkoznak a tiéddel.
2018. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te Draga, hivatalos papir nem a faxbukon jon. Hazudj magadnak.


Tilts le a pi.ba.


N

2018. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Facebookon le van tiltva..Viberen irogat 😉 viberen ra fogok irni, hogy ekkor, meg akkor van idopont a papir alairasahoz, es aztan hellosziaszevasz....Hat ennyire egyyszeru..Sajnos ez olyan ugy, amihez kettonknek kell megjelenni.Ennyi.
2018. márc. 28. 22:18
 10/11 A kérdező kommentje:
*egyszeru
2018. márc. 28. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!