Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar, ha a barátnőtök a régi szerelmeitekről kérdezősködik?

Figyelt kérdés
Azt hiszem nagyon rosszul tettem, mikor a régi barátnőjéről kérdeztem. De már olyan régen szerettem volna megkérdezni, hogy vannak e benne még érzések iránta és ha lehetne újrakezdené vele. Először nem fogalmazott világosan végül mondta, hogy nem. Csak utána viszont nagyon nem jó érzésem volt, hogy ilyet kérdeztem tőle, mikor már egy éve együtt vagyunk és sok jó dolog történt velünk. Furcsának is érezte a kérdést. De azt mondta nem haragszik rám érte. Fiúk ti nagyon mérgesek lennétek ?

2015. okt. 6. 08:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Lányok véleményét is tudni szeretném.
2015. okt. 6. 09:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel eddig 3x voltam szerelmes, és egyik lány se viszonozta, így ha erről kérdeznének, kellemetlenül érezném magam, és inkább nem mondanék semmit, vagy kitérnék a válaszadás alól.
2015. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Magamtól igyekszem nem beszélni róla, ha lehet, de ha a feleségem rákérdez, akkor válaszolok a kérdéseire. Nincs takargatnivalóm, így nem látok a dologban semmi kivetnivalót.
2015. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt butaság volt megkérdezned egy év után.

Én lány vagyok, egyszer elkövettem azt a hibát, hogy utaltam az exekre, de csak azért mert az addigi pasim az egyik barátnőjéről képeket örzött rejtett mappában, a másikkal meg napi szinten tartotta a kapcsolatot, olyan üzeneteket írkálva, hogy "szeretlek". Nekem azt mondta testvérként szereti, akkor is rosszul esett. Még csak nem is titkolta és ő volt dühös azért mert egyszer azt mondtam neki, hogy akkor menjen vissza hozzá ha szereti.

Azóta már olyan barátom van, aki nem bújik az exei seggébe. Tőle nem is kérdeztem semmit, nem is utaltam rá, egyszer ő felhozta még a kapcsolatunk elején, de nem érdekelt, eltereltem a témát.

Személy szerint én nem szeretek ilyesmiről beszélni, mert akaratom ellenére is rosszul esik. Ez van.

2015. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szeretek erről beszélni, abból, ahogyan nyilatkozik róluk, elég sok mindent meg lehet tudni :D Pl az exek korábbi hibáit, ami neki annyira megmaradt, hogy még x idő múltán is feljön, vagy akár a hangnem alapján az ő érzelmi viszonyulását hozzájuk. Nyilván amikor arról beszél, mennyire szerelmesek voltak, az nekem is rosszul esik, de amúgy én eddig az összes pasimat kikérdeztem a korábbi kapcsolataikról, szexuális életéről, mindenről.

Aki nem akart válaszolni, az nem válaszolt, nyilván nem erőltettem (bár azért olyankor a kisördög bennem furakodott, hogy na de mégis, miért esik nehezére erről beszélni?), de általában ezzel nem volt gond. Úgy érzem, hogy a múlt eseményei tették azzá az emberré, akit én most szeretek, akivel együtt élek és családot tervezek, így érdemesnek tartom ismerni a szerinte meghatározó eseményeket.

2015. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!