Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom már sokáig tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom már sokáig tartani magam valakinek valami tipp? Vagy ki, hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Sajnos még mindig szeretem az exem aki magasról tesz rólam és csávózik össze vissza és hasonló.Én már mindent próbáltam de nem vált be..ez van le tiltottam mindenhonnan de most belülről mar valami és allig birom meg állni,hogy ne oldjam fel és nézzem meg..pedig tudom,hogy úgy is olyat fogok látni amivel csak meg bánt és még jobban vissza esek..valaki????? 21F...

2018. márc. 30. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedd el, és keress valaki mást.
2018. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálok,de egyszerűen nem jön össze szinte senkinek nem kellek.Erre kapom ezt,hogy exemnek kellettem oké de azóta semmi..hiába keresem semmi nem jön össze és így még nehezebb el felejteni
2018. márc. 30. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is valamivel le kell foglalnod magad, de őt el kell engedned, ez a vonat már elment.
2018. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!