Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet manapság sikerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet manapság sikeresen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azért tettem fel ezt a kérdést, mert, bár próbálkozom, mind személyesen, mind interneten de mégsem tudok összejönni senkivel. Sokszor van, hogy jókat beszélgetünk és akár megbeszélünk egy randit is, de aztán mégse lesz semmi. Sokszor még a randiból se, mert szimplán eltűnik az illető. Én vagyok ennyire béna? Vagy másnak is vannak ilyen problémái? Mit lehet ezellen tenni?


Előre is köszi a válaszokat. :)



2018. márc. 16. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre lenne jó válasz, akkor az oldal elveszítené a forgalma kb. 20%-át.
2018. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Türelemmel és kitartással. Mást nem tudok mondani. Elvileg én vagyok az az ember, aki az itteniek szerint 5 perc alatt talál párt és neki a legkönnyebb az élete párválasztás szempontjából. Gyakorlatilag 5 év és megszámlálhatatlan fölösleges randi és beszélgetés kellett ahhoz, hogy megismerjem a jelenlegi páromat...


Sokfélék vagyunk, túlságosan is sokfélék. Nehéz megtalálni azt, aki valóban illik hozzánk és akivel egy irányba tartunk. De még az is kihívás olykor, hogy az ember csak egy olyat találjon, akivel legalább a randit élvezi...

N

2018. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ennyire nehéz lenne? Persze, nekünk pasiknak gondolom alapból nehezebb, mert azért minket jobban kiválogatnak a nők, mint mi őket, de azért ennyire nehéz? 22 vagyok, de még csak egy kapcsolatom volt azis inkább csak egy se veled se nélküled bohóckodás volt. És azért már jó lenne ha lenne valami komolyabb. De már egyre kevesebb esélyét látom, főleg, mivel a munkám mellett elég kevés a szabadidőm, így mégha megis ismerek valakit, nehéz lenne találkozni vele....
2018. márc. 16. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság egy ember sokkal több másik emberrel érintkezik, mint akár csak egy-két évtizede. Az érintkezés minősége persze más kérdés, de emiatt nagyon könnyen mondják azok, akiknek az ismerkedés házhoz jön, hogy "kérem a következőt".
2018. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na de ha valakihez nem jön házhoz akkor azért ő is megérdemelne néha 1-1 esélyt, nem? Vagy manapság csak a jó kinézet és vagányság számít? Ha valaki kicsit bénább az ismerkedésben és esetleg nem egy 10/10-es kinézetű akkor kampó neki?
2018. márc. 16. 22:00
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
73%

Szerintem erre nincs senkinek konkret receptje, ez olyan kerdes, hogy hogyan gazdagodjak meg. Valakinek ez jon be valakinek amaz.


Amit diohejban tudok tanacsolni, hogy noveld a sajat ertekedet a maximumra, kulsoleg es belsoleg s probalkozz annyiszor ahanyszor csak tudsz! Novelni az ertekedet ugy tudod, hogy megnezed mik az erossegeid es gyengesegeid, s valaszthatssz vagy a gyengesegeket huzod fel, vagy kidomboritod az erosegeidet.

22 evesen ne ess ketsegbe, meg 42 evesen is felesleges. S igen hidd el sokaknak ez problema foleg a te korodban.

2018. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na de épp ezaz a pénzügyeimmel szerencsére nincs gond a munkám miatt de inkább feladnám, hogy végre legyen valakim. A próbálkozás meg megvan, csak sose jön össze, főleg, mint írtam, munka mellett nincs sok szabadidőm sajna.
2018. márc. 16. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Senki nem érdemel meg egy esélyt. Ezt el kell felejteni. Szerintem csak simán legyél türelmes. fog az menni
2018. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyúrj, legyél egy kicsit flegmább.
2018. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pénzzel öcsém ,sok pénzzel! Nem fogod győzni levakarni a nőket magadról.
2018. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!