Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a velemenyetek errol? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol? Ti is megalazva ereznetek magatokat? Illetve mit tegyek hogy felejtodjon ez a masfel ev?

Figyelt kérdés
Baratnom 3 honapja szakitott velem,2 hete ujra osszejott az exevel...ez hihetetlen es megalazva erzem magam...viszont sajnos meg igy is vannak bennem erzelmek,de egyszeruen undorodok is tole,hogy ilyen hamar osszejon massal aki raadasul az exe...viszont sokkal jobb hogy nem latom,kitoroltem mindenhonnan es szemelyesen se talalkoztam vrle azota szerencsere.Viszont mit tegyek ha esetleg egy buliba megis osszefutok vele ugy hogy o az exevel van? Mi a helyes cselekedet ilyen helyzetben?
2018. ápr. 1. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

köszönsz, tovább mész, az est további részében pedig rá sem nézel, hanem szórakozol és jól érzed magad a barátaiddal.

Én ezt tettem, nagyon bosszantotta az exemet, hogy ennyire semmibe veszem, pedig inkább csak magamat óvtam, és próbáltam ignorálni.

Ez van, ahogy telik az idő úgy is jobb lesz.

2018. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 es az nagyon gyerekes lenne ha ra se neznek es nem koszonnek neki?
2018. ápr. 1. 10:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Le kell szarni őket.
2018. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én köszöntem, mert egymás mellett mentünk el. és nem is akartam, hogy azt lássa, hogy ki vagyok rá bukva, vagy bármi ilyesmi. igyekeztem normálisan kezelni a helyzetet.
2018. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#1 es a te exed is egyutt volt akkor az exevel?
2018. ápr. 1. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne add meg neki a lehetőséget, hogy lássa rajtad, fáj neked a helyzet. Kulturáltan viselkedj, mindenféle cirkusz nélkül, mintha csak ismerősök lennétek. Ez már nem a te dolgod hogy ők mit csinálnak, koncentrálj saját magadra. Köszönj mert paraszt azért nem vagy, de szót sem érdemel a továbbiakban. Ne vegyél róla tudomást mert biztos játszmázni kezd, nehezen emészti meg az ember ha közömbösek iránta szakítás után független attól hogy ki szakított kivel. Ha duzzogsz az nem független hozzáállás. Ésszel csináld és te jössz ki jól belőle, annyit meg tarts észben hogy lehet most boldog az exével de semmi sem tart örökké vagy ahogy egy haverom mondaná: "lesz még ebből k.anyád".
2018. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 koszonom,ezt fogom tenni es ez most jott tett a lelkemnek amit irtal
2018. ápr. 1. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lassa rajta h ki vanbukva? Így nem os gondoja h milyen patkány volt! Miért jatsza el h minden oké? Ha ő köszön rad koszonj vissza elore semmikep! Ha ott van nézed levegonek, menj át masik helyre!
2018. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-assal értek egyet.


Ne köszönj előre, nézz át rajta. ne udvariaskodj , és menj távolabb.

2018. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pótlék voltáé, sajna ez csak ennyi.

A durci az gyerekes, és nevetséges, ne foglakozz velük!

2018. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!