Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akkora baj ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora baj ha valaki nagyon odaadó egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy kapcsolatomnak. Sajnos hajlamos vagyok többet bele adni mint a másik fél. Mindenki azt mondja ezért mennek tönkre "sorra" a kapcsolataim. Ez most 3 hónapos volt. Tényleg az a probléma, hogy hamar szerelmes leszek? Ez mind az önbizalom hiányából ered. Úgy érzem kompenzálnom kell, hogy nálam szebb lányok szaladgálnak az utcán, az a férfi mégis velem van....

Valamit igencsak helyre kell raknom a fejemben... Valami jó megoldás?



2018. ápr. 6. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Semmi baj veled,volt barátod egy idióta.Nem tudott értékelni örülj,hogy megszabadultál tőle
2018. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát, úgy is néz ki, hogy a férfi veled van... xD
2018. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem árt tényleg valamit kezdeni az önbizalmaddal, mert ez nyilvánvalóan senkinek sem jó. Ha nagyon kompenzálsz, az valóban idegesítő tud lenni, főleg mert elég levágós tud lenni, ha mindent tényleg azért csinálsz, mert úgy gondolod ezzel megtartod a másikat.

Szerintem ha van egy hobbid, munkád, szakmád, bármi, amiben jó vagy és sikereket érsz el, az már nagyon sokat tud dobni az önbizalmadon. Esetleg sport vagy valami, ahol egyszerűen követhető a fejlődésed (mittudomén, táncolni jársz, és olyan mozdulatok, amik a legelején nem mennek, a 22. alkalom után már zsigerből jönnek), az is szintúgy meg tudja dobni az önértékelésed.

Vagy olvass önismereti könyveket, esetleg járj el ilyen jellegű csoportokba.


Ezek legtöbbje olyan, amihez társaságba kell járni, vagyis alkalmas arra, hogy ismerkedj, barátkozz, kinyíljon előtted a világ, ami szintén pozitívan tud hatni az emberre.


Egyébként ha több "nálad szebb" lányt megismersz, rájössz, hogy ők is emberek, a saját hibáikkal és saját kis gikszereikkel, és simán lehet, hogy az adott pasinak már túl sok egyes hibákból (mittudomén, féltékeny hárpia, csak hogy sarkított példával éljek), amit nem ellensúlyoz a lány szépsége, és már nem éri meg neki vele kezdeni, mert úgyis csak szenvedés lenne. Míg te lehet hogy nem vagy top modell (nem tudhatom, az is lehet, hogy csak szerény vagy), de egyéb kvalitásaid miatt sokkal vonzóbb vagy a férfiak számára mint sok nő, aki ránézésre esetleg szebb lehet nálad. Én legalábbis ezt tapasztalom a való életben, de lehet, csak velem van a baj.


Az önmagában nem baj, ha odaadó vagy a kapcsolatodban, de amint ez viszonzatlan, a másik fél számára ez már inkább teher, a te részedről meg inkább szánalmas, és ez senkinek sem jó. Érdemes dolgoznod magadon, az önképeden, hogy ne érezd magad ennyire nem is tudom, "szamárnak ló helyett", és akkor talán esetleg lesz esélyed egyenrangú, kiegyensúlyozott kapcsolatra.

2018. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Igazi kis troll vagy. Bár nem veszem magamra, mert igaz... Bár nem más miatt hagyott el. Csupán sok voltam neki. :)
2018. ápr. 6. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor troll mondja trollnak.
2018. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is ez a tapasztalatom, ha nagyon oda adó vagyok egyszerűen nem kellek, megunnak. Rossz érzés nagyon, mert nem szeretek jàtszmázni. Őszínték az érzéseim és ki is mutatom. Ez van.
2018. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!