Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem vagyok jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vagyok jobban?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja elhagyott a barátnöm és még mindig szeretem.Egésznap ö jár a fejemben hiába probálok mássra gondolni.Már nem tudom mit tegyek hogy jobban legyek.Még soha nem jártam igy.Bármilyen jo tanácsot elfogadok.
2018. ápr. 7. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan?!

Te is arra vagy kivancsi, hogy azt irjak neked, hogy sportolj, bulizz, meg legyel baratokkal, csaladdal, tanulj, elj a hobbidnak?!

Na meg az ido segit duma..ezek a dolgok ugy sem segitenek!

Komolyan mar kezd irritalni, hogy emberek nem kepesek egyedul tul jutni dolgokon.

Azt is megkerdezed, hogy mit egyel reggelire?

Nem tudsz mit tenni, a fajdalmat is megkell elni!

Vagy ha van esely arra, hogy ujra megprobaljatok akkor kuzdj erte!

2018. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyelj ha erdekel nalam megrosszabb a helyzet,engemis dobott de mar osszejott az exevel,pecig azert egyutt voltunk majd em masfel evet.En ugy probalok tovabblepni,hogy baratokkal vagyok es felevelenitem az osszes rossz emleket ami az exemmel kapcsolatos volt.Nyilvan vannak nagyon rossz pillanatok amikor erzed hogy nincs ott veled es felhonnek a regi szep emlekek,de van elet rajta kivul...jon a jo ido,setalj,szelloztesd ki a fejed,legyel a csakadoddal,beszeld ki magadbol a gondokat es ha keszen allsz akkor ugyis jonni fog egyszer a nagy o. Bizz magadba,en is bizok magamba.Es hidd el magadrol hogy eros vagy es van elet nelkule is.
2018. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv. Sorstárs!

Engem is dobtak és igazából nekem nem az van, hogy ő járna a fejembe, hanem egyszerűen nem vagyok jobban. Sőt. De rájöttem valamire, senki nem tud neked segíteni. Ahogy nekem sem tud senki, és még valami senki nem is akar, mert mindenki elvan foglalva a saját problémáival...Önző világ ez, ahol az ember csak magára gondol. Látod én is magammal kezdtem, nem véletlen. Mivel azt éled át, amit én, bár úgy érzem, segíteni mégiscsak te tudsz magadon, mégis elmondom, szerintem hogy lehetne megcsinálni...de még nekem sem sikerült.

Tehát, sok mindent ki kellene tisztázz magaddal kapcsolatban, hogy te mennyire vagy jóba magaddal, mik vezettek a szakításhoz és különösen mi volt a te szereped benne. Megvagy-e elégedve azzal az emberrel, aki ma vagy? és ha nem miért? és ha nem mit teszel azért hogy változzon? és ha nem teszel...miért nem teszel? Elkezdeném erősíteni a magamba vetett hitem és jobb emberré válnék, ha ez sikerülne, biztos vagyok benne, lenne már egy olyan érettségi szintem, ami nem késztetne a múlt síratására..mert, tudok valamit tenni? és ha nem minek síratom? És ha te és én, és mindenki, aki jelen pillanatba ilyen problémákkal küzdene képes lenne magát rendbe tenni, az kisugározna és élnénk a jelent talán boldogan. Én sem tudtam még megcsinálni. Leírni azt hiszem könnyebb, mint megcsinálni...

2018. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!