Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért fáj jobban a 3 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj jobban a 3 hónapos kapcsolat vége mint egy több évesé?

Figyelt kérdés
Csak 3 hónap volt. Mégis rosszabbul érzem magam, mint a sok éves kapcsolatom végén. Valakinek segített valami? Mivel lehet ezt enyhíteni?

2018. ápr. 6. 04:40
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert a kapcsolat minosege, erteke nem egyenes aranyban no a kapcsolat hosszaval.
2018. ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Jól mondja az első!

Nincs esély a békülésre?

2018. ápr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert túl hamar lefeküdtél vele, és most még tombol a biokémiai hormonvihar (ami egy sokéves kapcsolat végén már lecsengett, vagy legalábbis lecsengőben volt).
2018. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Mert ez még tele volt reménnyel, újdonsággal, izgalommal. Egy több évesben pedig már nincs semmi új, már régen tudjátok egymásról hogy a másik közel nem tökéletes, és sok esetben az évek alatt ellaposodik, kihűl egy kapcsolat. Ellenben a 3 hónaposban még tombol a vihar.


A másik viszont hogy egyikben a szenvedély, a másikban pedig a kötődés, a megszokás ami erős kötelék (lehet), viszont nem mindig van már szenvedély

2018. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem azért mert az elején minden rendben volt vagyi ugy tűnt aztàn kb3honapban fordult ki magabol .Voltam egy hosszabb kapcsolatban ott meg a végén már eljutottam arra a szintre hogy leszarom.Honapokkal előtte örlődtem de rajöttem hogy nincs értelme .
2018. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennek ezer oka lehet. Nem mindegy hogy ki szakított kivel, nem mindegy a kapcsolat minősége sem. Az is közrejátszhat, hogy míg egy hosszú kapcsolatban már látod, hogy mennyire működik hosszú távon, egy pár hónapos kapcsolatban ez még nem egyértelmű. A szakítás oka sem mindegy.


Enyhíteni a dolgot úgy lehet legjobban, hogy kibékültök. :D Ha ez már nem lehetséges, akkor az idő segít. Miért lett vége?

2018. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, túl sok időt veszek el az életéből. Nincs ideje a hobbijára.
2018. ápr. 6. 16:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert jobban egymásra voltatok hangolódva,eg yh ullámhosszon, jobban összetartoztatok.
2018. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7, na ez aztán komoly indok... Az ilyet ne sajnáld. Jó hogy nem még te kérj bocsánatot, hogy hónapokig feltartottad.
2018. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azt mondta, túl sok időt veszek el az életéből. Nincs ideje a hobbijára."


Go to 3.

2018. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!